belka gorna
Czwartek,   30 Czerwca 2005 MP w kolarstwie torowym MP w kolarstwie torowym

1000 m

1. Łukasz Kwiatkowski (Stal Grudziądz) - 1.06,373
2. Grzegorz Krejner (Gtyf Szczecin) - 1.06,386
3. Rafał Furman (Stal Grudziądz) - 1.06,559
4. Kamil Kuczyński (Cyklista Żyrardów) - 1.07,335
5. Rafał Poper (Społem Łódź) - 1.08,253
6. Dawid Głowacki (Stal Grudziądz) - 1.08,264

500 m - kobiet

1. Magdalena Sara (Stal Grudziądz) - 36,563
2. Paulina Cieślik (Stal Grudziądz) - 38,358
3. Marta Janowiak (Kross Ziemia Darłowska) - 38,647
4. Małgorzata Wjtyra (Elektor-Bud BOGO Szczecin) - 39,152
5. Dominika Mączka (Kross Ziemia Darłowska) - 39,687
6. Martyna Ryńska (LKS Gorzów) - 39,708

3 km kobiet:

1. Anna Skawińska (Kross Ziemia Darłowska) - 4.10,849
2. Agnieszka Pietr (Górnik Wałbrzych) - 4.14,759
3. Katarzyna Jagusiak (Stal Grudziądz)
4. Wioletta Ostrowska (Luks Olsztyn)
5. Angelika Kulisch (Kross Ziemia Darłowska)
6. Anna Harkowska (Kross Ziemia Darłowska)

sprint kobiet - finał:

Paulina Cieślik (Stal Grudziądz) - Małgorzata Wojdyra (BOGO Szczecin) 2:0

o 3. miejsce

Marta Janowiak (CROSS Ziemia Pułtuska) - Agnieszka Kędysz (Cyklista Żyrardów) 2:0

sprint mężczyzn - finał

Damian Zieliński (Gryf Szczecin) - Tomasz Szmidt (KTK Kalisz) 2:0

o 3. miejsce

Krzysztof Szymanek (Baszta Golczewo) - Paweł Kościecha (Stal
Grudziądz) 2:0

skrecz kobiet

1. Katarzyna Jagusiak (Stal Grudziądz)
2. Anna Skawińska (CROSS Ziemia Pułtuska)
3. Marta Szczuko (BOGO Szczecin)

sprint drużynowy

1. Gryf Szczecin     1:16,806
   Grzegorz Krejner
   Damian Zieliński
   Tomasz Balcer

2. Stal Grudziądz I  1:18,805
   Kamil Kuświk
   Rafał Furman
   Paweł Kościecha

3. Stal Grudziądz III
   Magdalena Sara
   Dawid Hirsz
   Dawid Głowacki

wyścig punktowy kobiet

1. Katarzyna Jagusiak (Stal Grudziądz) - 27 pkt
2. Małgorzata Wojtyra (Elektro-Bud BOGO Szczecin) - 18
3. Anna Skawińska (Cross Ziemia Darłowska) - 17
4. Wioletta Ostrowska (Print Olsztyn) - 16
5. Agnieszka Pietr (Górnik Wałbrzych) - 15
6. Martyna Ryńska (Orlęta Gorzów) - 10

keirin mężczyzn

1. Grzegorz Krejner (Gryf Szczecin)
2. Damian Zieliński (Gryf Szczecin)
3. Łukasz Kwiatkowski (Stal Grudziądz)

keirin kobiet

1. Magdalena Sara (Stal Grudziądz)
2. Paulina Cieślik (Stal Grudziądz)
3. Małgorzata Wojtyra (Elektro-Bud BOGO Szczecin)

Źródło:  "pzkol.pl"      
drukuj wyślij
belka dolna
Polski Związek Kolarski

ul. Andrzeja 1; 05-800 Pruszków
tel.: +48 (22) 738-83-80/81, fax: +48 (22) 738-83-90
szkolenie: (22) 738-83-84/88/89; księgowość: (22) 738-83-86
e-mail: biuro@pzkol.pl

design by: Serwis sportowy s24.pl