Akcje Szkoleniowe Kadry Narodowej W 2020 R.

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Przygotowania zawodników kadry narodowej do udziału w igrzyskach olimpijskich oraz przygotowania i udział w mistrzostwach świata i Europy w sportach olimpijskich w 2020 roku

 

Lp
Data
 Numer pozycji z zestawienia zbiorczego 
ilość osób  
Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
lista zawodników i obsługi 
 od 
do 
zawodnicy
osoby towarzyszące
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYŹNI (JACEK KASPRZAK)
1.
2020-01-15
2020-01-21
2
2
2
Anadia
Portugalia
 lista zawodników
2.
2020-01-18
2020-01-22
1
3
2
Pruszków
Polska 
 lista zawodników
3.
2020-01-21
2020-01-28
4
2
2
PŚ Milton
Kanada
 lista zawodników
4.
2020-01-23
2020-01-28
4
2
1
Berlin
Niemcy
lista zawodników
5.
2020-02-04
2020-02-19
2
4
3
Anadia
Portugalia
 
6.
2020-02-19
2020-02-23
1
3
4
Pruszków
Polska
 
7.
2020-02-23
2020-03-02
5
3
4
MŚ Berlin
Niemcy
 lista zawodników
8.
2020-03-16
2020-03-23
2
5
4
Majorka
Hiszpania
 
9.
2020-03-27
2020-03-31
1
4
4
Pruszków
Polska
 
10.
2020-04-07
2020-04-13
4
2
2
Tokio
Japonia
 
11.
2020-04-16
2020-04-19
3
5
4
Kalisz
Polska
 
12.
2020-04-20
2020-04-25
1
6
5
Kalisz
Polska
 
13.
2020-04-29
2020-05-06
4
6
4
Moskwa
Rosja
 
14.
2020-05-12
2020-05-14
1
4
4
Pruszków
Polska
 
15.
2020-05-17
2020-05-20
4
4
4
Brno 
Czechy
 
16.
2020-05-21
2020-06-11
2
4
5
Livigno
Włochy
 
17.
2020-06-12
2020-06-14
4
4
4
Brno 
Czechy
 
18.
2020-06-22
2020-06-27
3
4
5
Łódź
Polska
 
19.
2020-07-01
2020-07-07
1
4
4
Spała
Polska
 
20.
2020-07-11
2020-07-13
1
2
4
Pruszków
Polska
 
21.
2020-07-14
2020-07-18
3
4
4
Pułtusk
Polska
 
22.
2020-09-13
2020-09-25
1
6
4
Zieleniec 
Polska 
 
23.
2020-10-01
2020-10-07
1
6
4
Spała
Polska
 
24.
2020-10-08
2020-10-11
1
6
4
Pruszków
Polska
 
25.
2020-10-12
2020-10-21
5
6
4
ME
Do ustalenia
 
26.
2020-10-22
2020-10-27
4
6
4
Do ustalenia
 
27.
2020-10-28
2020-11-04
4
6
4
Do ustalenia
 
28.
2020-11-26
2020-12-02
4
6
4
Do ustalenia
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MĘŻCZYZN (IGOR KRYMSKI)
1.
2020-01-01
2020-01-08
4
1
1
Rotterdam
Holandia
lista zawodników 
2.
2020-01-03
2020-01-27
1
4
4
Pruszków
Polska
lista zawodników 
3.
2020-01-21
2020-01-27
4
4
3
PŚ Milton
Kanada
lista zawodników 
4.
2020-01-29
2020-02-19
1
5
5
Pruszków
Polska 
lista zawodników 
5.
2020-02-21
2020-03-02
5
5
6
MŚ Berlin
Niemcy
lista zawodników 
6.
2020-03-09
2020-03-29
2
5
5
Puerto de Mogan
Hiszpania
 
7.
2020-03-30
2020-04-04
1
5
4
Pruszków
Polska
 
8.
2020-04-05
2020-04-13
4
5
4
Izu/Tokyo
Japonia
 
9.
2020-04-20
2020-05-10
1
5
4
Spała
Polska
 
10.
2020-05-15
2020-05-17
4
3
3
Cottbus
Niemcy
 
11.
2020-05-18
2020-05-23
4
3
3
Cottbus
Niemcy
 
12.
2020-05-18
2020-05-26
1
5
4
Pruszków
Polska
 
13.
2020-05-27
2020-06-01
4
5
4
Moskwa
Rosja
 
14.
2020-06-02
2020-06-11
1
5
4
Pruszków
Polska
 
15.
2020-06-12
2020-06-15
4
5
4
Brno
Czechy
 
16.
2020-06-16
2020-06-18
1
5
4
Pruszków
Polska
 
17.
2020-06-19
2020-06-21
4
5
4
GP Poland
Polska
 
18.
2020-06-29
2020-07-22
1
4
3
Pruszków
Polska
 
19.
2020-07-12
2020-07-24
2
1
2
Seul 
Korea 
 
20.
2020-08-16
2020-08-30
1
4
4
Cetniewo
Polska 
 
21.
2020-10-05
2020-10-10
1
5
4
Pruszków
Polska
 
22.
2020-10-11
2020-10-13
2
4
4
do ustalenia przez UEC
Do ustalenia
 
23.
2020-10-14
2020-10-18
5
4
4
ME
Do ustalenia
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT KOBIET (DANIEL MESZKA)
1.
2020-01-03
2020-01-19
1
3
3
Pruszków
Polska
lista zawodników 
2.
2020-01-20
2020-01-25
4
2
3
PŚ Milton
Kanada
lista zawodników 
3.
2020-02-02
2020-02-20
1
3
3
Pruszków
Polska
lista zawodników 
4.
2020-02-22
2020-03-02
5
3
4
MŚ Berlin
Niemcy
lista zawodników 
5.
2020-03-15
2020-03-29
1
3
3
Spała
Polska
 
6.
2020-03-30
2020-04-04
1
3
3
Pruszków
Polska
 
7.
2020-04-05
2020-04-13
4
2
3
Izu/Tokyo
Japonia
 
8.
2020-04-20
2020-04-30
1
3
3
Pruszków
Polska
 
9.
2020-04-01
2020-04-04
4
3
3
Prostejov
Czechy
 
10.
2020-05-05
2020-05-14
1
3
3
Pruszków
Polska
 
11.
2020-05-15
2020-05-18
4
3
3
Mińsk
Białoruś
 
12.
2020-05-21
2020-06-11
1
3
3
Spała
Polska
 
13.
2020-06-12
2020-06-15
4
3
3
Brno
Czechy
 
14.
2020-06-19
2020-06-22
4
3
3
Cottbus
Niemcy
 
15.
2020-06-23
2020-06-25
1
3
3
Pruszków
Polska
 
16.
2020-06-26
2020-06-29
4
3
3
Cottbus
Niemcy
 
17.
2020-06-30
2020-07-21
1
3
3
Pruszków
Polska
 
18.
2020-08-16
2020-08-30
1
2
1
Cetniewo 
Polska 
 
19.
2020-10-24
2020-11-01
5
4
3
ME
Do ustalenia
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
2020-01-11
2020-01-21
2
3
0
Alicante
Hiszpania
lista zawodników 
2.
2020-01-14
2020-01-25
2
2
3
Alicante
Hiszpania
lista zawodników 
3.
2020-02-03
2020-02-15
2
5
4
Anadia
Portugalia
 
4.
2020-02-17
2020-02-21
1
6
6
Pruszków
Polska
 
5.
2020-02-22
2020-02-25
2
5
6
Berlin
Niemcy
lista zawodników 
6.
2020-02-26
2020-03-02
5
5
6
MŚ Berlin 
Niemcy
lista zawodników 
7.
2020-04-14
2020-04-27
2
5
4
Alicante
Hiszpania
 
8.
2020-05-02
2020-05-05
4
6
4
GP Prostejov
Czechy
 
9.
2020-05-11
2020-05-13
1
6
4
Pruszków
Polska
 
10.
2020-05-14
2020-05-19
4
6
4
Mińsk
Białoruś 
 
11.
2020-05-23
2020-05-25
1
6
4
Pruszków
Polska
 
12.
2020-05-26
2020-05-30
4
6
3
GP Tua
Rosja
 
13.
2020-06-01
2020-06-07
4
6
5
GP Fiorenzuola
Włochy
 
14.
2020-06-08
2020-06-29
2
4
4
Livigno 
Włochy 
 
15.
2020-07-07
2020-07-19
1
4
6
Pruszków
Polska
 
16.
2020-09-04
2020-09-18
1
6
4
Zieleniec 
Polska 
 
17.
2020-09-20
2020-09-22
4
6
5
GP Prszuków
Polska
 
18.
2020-10-01
2020-10-11
1
6
6
Pruszków
Polska
 
19.
2020-10-12
2020-10-15
2
6
4
Apeldoorn
Holandia
 
20.
2020-10-16
2020-10-22
5
6
4
ME Apeldoorn
Holandia
 
21.
2020-11-20
2020-12-04
1
6
6
Pruszków
Polska
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORKI (MARIUSZ MAZUR)
1.
2020-01-08
2020-01-24
2
1
0
Colorado
USA
 lista zawodników
2.
2020-01-31
2020-02-18
2
4
2
Gran Canaria/Teneryfa
Hiszpania
lista zawodników 
3.
2020-05-10
2020-05-31
2
3
3
Teneryfa/Andora
Hiszpania/Andora
 
4.
2020-09-07
2020-09-13
5
8
4
Mistrzostwa Europy Trentino
Włochy
 
5.
2020-09-19
2020-09-28
5
8
4
Mistrzostwa Świata Aigle/Martigny 
Szwajcaria 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORZY (PIOTR WADECKI)
1.
2020-09-07
2020-09-15
5
9
7
Mistrzostwa Europy Trentino
Włochy
 
2.
2020-09-19
2020-09-30
5
8
7
Mistrzostwa Świata  Aigle/Martigny
Szwajcaria 
 
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (OSICKI KORNEL)
1.
2020-02-07
2020-02-09
4
2
2
Salamina 
Grecja 
lista zawodników 
2.
2020-02-10
2020-02-15
4
2
2
Salamina 
Grecja 
lista zawodników 
3.
2020-02-22
2020-02-27
2
1
1
Larnaka
Cypr
 
4.
2020-03-01
2020-03-06
2
1
1
Atri 
Włochy
 
5.
2020-03-06
2020-03-27
2
1
1
San Remo 
Włochy
 
6.
2020-03-07
2020-03-09
4
1
1
Andora SV
Włochy
 
7.
2020-03-10
2020-03-13
2
1
1
Laiguella
Włochy
 
8.
2020-03-11
2020-03-14
4
3
2
Alanya
Turcja 
 
9.
2020-03-14
2020-03-16
4
1
1
Laiguella
Włochy
 
10.
2020-03-15
2020-03-17
4
3
2
Alanya
Turcja 
 
11.
2020-03-17
2020-03-20
2
1
1
Andora SV
Włochy
 
12.
2020-03-21
2020-03-22
4
1
1
Montichiari
Włochy
 
13.
2020-03-23
2020-03-26
2
1
1
Montichiari 
Włochy
 
14.
2020-03-27
2020-03-30
4
1
1
Langenlois
Austria
 
15.
2020-04-03
2020-04-04
4
5
3
Vertes
Węgry
 
16.
2020-04-05
2020-04-06
4
5
3
Turcianskie Teplice
Słowacja
 
17.
2020-04-18
2020-04-20
4
5
3
Crosovaci
Węgry
 
18.
2020-04-21
2020-04-27
4
2
1
Heubach
Niemcy
 
19.
2020-05-11
2020-05-18
5
5
3
Graz
Austria
 
20.
2020-05-19
2020-05-25
4
2
1
Nove Mesto
Czechy
 
21.
2020-06-19
2020-06-22
4
2
1
Andorra
Andorra
 
22.
2020-06-23
2020-06-29
5
3
1
Albstadt
Niemcy
 
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (MAJA WŁOSZCZOWSKA)
1.
2020-01-01
2020-01-10
2
1
1
Gran Canaria 
Hiszpania
 lista zawodników
2.
2020-01-16
2020-02-12
2
1
2
Gran Canaria 
Hiszpania
 lista zawodników
3
2020-02-24
2020-02-29
2
1
3
La Nucia 
Hiszpania 
 
4.
2020-03-06
2020-03-27
2
1
2
San Remo
Włochy
 
5.
2020-04-04
2020-04-18
2
1
3
Riva del Garda
Włochy
 
6.
2020-04-20
2020-04-24
2
1
3
Riva del Garda
Włochy
 
7.
2020-05-11
2020-05-18
5
1
4
Graz 
Austria 
 
8.
2020-06-01
2020-06-18
  2
1
3
Par Arsinal 
Andorra
 
9.
2020-06-22
2020-06-29
5
1
4
Albstadt 
Niemcy 
 
10.
2020-07-05
2020-07-22
2
1
3
Hokuto 
Japonia
 
11.
2020-08-06
2020-08-20
1
1
0
Cetniewo 
Polska