Akcje Szkoleniowe
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ | ||||||||
Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży - szkolenie centralne | ||||||||
Lp. | Data | Numer pozycji z zestawienia zbiorczego załącznika nr 1 |
Liczba osób | Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejsowość) |
Kraj realizacji akcji | Lista zawodników i obsługi | ||
OD (RRRR-MM-DD) | DO (RRRR-MM-DD) | zawodnicy | osoby towarzyszące | |||||
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT KOBIET U23 (TRENER DANIEL MESZKA) | ||||||||
1. | 2022-01-10 | 2022-01-24 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
2. | 2022-01-31 | 2022-02-16 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
3. | 2022-02-22 | 2022-03-07 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
4. | 2022-03-12 | 2022-03-26 | 1 | 3 | 1 | Spała | Polska | |
5. | 2022-04-01 | 2022-04-11 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
6. | 2020-05-26 | 2022-05-29 | 4 | 3 | 1 | Cottbus | Niemcy | |
7. | 2022-06-13 | 2022-06-25 | 1 | 3 | 1 | Spała | Polska | |
8. | 2022-06-26 | 2022-07-09 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
9. | 2022-07-10 | 2022-07-21 | 5 | 4 | 3 | Anadia | Portugalia | |
10. | 2022-07-26 | 2022-08-09 | 1 | 3 | 1 | Pruszków | Polska | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT U23 MĘŻCZYŹNI (KAMIL KUCZYŃSKI) | ||||||||
1 | 2022-01-03 | 2022-02-13 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
2 | 2022-02-21 | 2022-04-16 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
3 | 2022-04-26 | 2022-05-11 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
4 | 2022-05-21 | 2022-05-26 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
5 | 2022-05-26 | 2022-05-29 | 4 | 4 | 2 | Cottbus | Niemcy | |
6 | 2022-06-12 | 2022-06-26 | 1 | 3 | 2 | Spała | Polska | |
7 | 2022-06-26 | 2022-07-10 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
8 | 2022-07-10 | 2022-07-21 | 5 | 3 | 3 | Anadia | Portugalia | |
9 | 2022-07-28 | 2022-08-10 | 1 | 3 | 2 | Spała | Polska | |
10 | 2022-08-11 | 2022-09-06 | 1 | 3 | 2 | Pruszków | Polska | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS U23 KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK) | ||||||||
1. | 2022-01-31 | 2022-02-04 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
2. | 2022-02-24 | 2022-02-28 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
3. | 2022-03-17 | 2022-03-21 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
4. | 2022-04-08 | 2022-04-12 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
5. | 2022-05-06 | 2022-05-10 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
6. | 2022-05-27 | 2022-05-31 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
7. | 2022-06-07 | 2022-06-11 | 1 | 6 | 3 | Otrębusy | Polska | |
8. | 2022-07-01 | 2022-07-08 | 1 | 6 | 4 | Otrębusy | Polska | |
9. | 2022-07-09 | 2022-07-20 | 5 | 6 | 4 | Anadia | Portugalia | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚR. DYSTANS U23 MĘŻCZYŹNI (TRENER ANDRZEJ TOŁOMANOW) | ||||||||
1 | 2022-01-03 | 2022-01-14 | 1 | 5 | 3 | Pruszków | Polska | |
2 | 2022-02-01 | 2022-02-06 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
3 | 2022-02-24 | 2022-03-27 | 2 | 10 | 4 | Calpe | Hiszpania | |
4 | 2022-04-08 | 2022-04-12 | 1 | 10 | 4 | Pruszków | Polska | |
5 | 2022-04-13 | 2022-04-19 | 4 | 4 | 3 | Gent | Belgia | |
6 | 2022-05-01 | 2022-05-05 | 4 | 6 | 3 | Prostejow | Czechy | |
7 | 2022-06-10 | 2022-06-14 | 4 | 6 | 3 | Brno | Czechy | |
8 | 2022-07-02 | 2022-07-08 | 1 | 6 | 4 | Pruszków | Polska | |
9 | 2022-07-09 | 2022-07-20 | 5 | 6 | 4 | Anadia | Portugalia | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT JUNIORKI + JUNIORZY (TRENER PAWEŁ MESZKA I DAMIAN ZIELIŃSKI) | ||||||||
1 | 2022-05-10 | 2022-05-19 | 1 | 11 | 2 | Pruszków | Polska | |
2 | 2022-05-26 | 2022-05-28 | 4 | 9 | 3 | Cottbus | Niemcy | |
3 | 2022-05-29 | 2022-06-02 | 1 | 9 | 2 | Pruszków | Polska | |
4 | 2022-06-03 | 2022-06-06 | 4 | 9 | 3 | Brno | Czechy | |
5 | 2022-06-07 | 2022-06-18 | 1 | 9 | 2 | Spała | Polska | |
6 | 2022-06-26 | 2022-07-09 | 1 | 8 | 3 | Pruszków | Polska | |
7 | 2022-07-10 | 2022-07-20 | 5 | 7 | 2 | Anadia | Portugalia | |
8 | 2022-07-29 | 2022-08-11 | 1 | 7 | 3 | Pruszków | Polska | |
9 | 2022-08-12 | 2022-08-21 | 5 | 7 | 2 | Tel aviv | Izrael | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIET JUNIORKI (TRENER MARCIN ADAMOW) | ||||||||
1 | 2022-01-14 | 2022-01-18 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
2 | 2022-02-15 | 2022-02-17 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
3 | 2022-02-26 | 2022-02-28 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
4 | 2022-03-06 | 2022-03-18 | 2 | 6 | 2 | Biograd | Chorwacja | |
5 | 2022-03-29 | 2022-03-31 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
6 | 2022-04-08 | 2022-04-10 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
7 | 2022-05-04 | 2022-05-08 | 1 | 10 | 3 | Pruszków | Polska | |
8 | 2022-06-05 | 2022-06-17 | 1 | 6 | 2 | Zieleniec | Polska | |
9 | 2022-07-01 | 2022-07-05 | 1 | 6 | 3 | Pruszków | Polska | |
10 | 2022-07-11 | 2022-07-19 | 5 | 6 | 3 | Anadia | Portugalia | |
11 | 2022-07-22 | 2022-08-01 | 1 | 6 | 3 | Zieleniec | Polska | |
12 | 2022-08-04 | 2022-08-08 | 1 | 6 | 3 | Pruszków | Polska | |
13 | 2022-08-12 | 2022-08-21 | 5 | 6 | 3 | Tel Aviv | Izrael | |
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYZN JUNIORZY (TRENER SEBASTIAN MALECKI) | ||||||||
1 | 2022-02-09 | 2022-02-13 | 4 | 5 | 1 | Poniewież | Litwa | |
2 | 2022-03-11 | 2022-03-13 | 1 | 8 | 2 | Pruszków | Polska | |
3 | 2022-04-06 | 2022-04-08 | 1 | 8 | 2 | Pruszków | Polska | |
4 | 2022-04-13 | 2022-04-19 | 4 | 3 | 1 | Gent | Belgia | |
5 | 2022-06-01 | 2022-06-10 | 1 | 6 | 2 | Zieleniec | Polska | |
6 | 2022-06-10 | 2022-06-13 | 4 | 6 | 2 | Brno | Czechy | |
7 | 2022-07-01 | 2022-07-08 | 1 | 5 | 2 | Pruszków | Polska | |
8 | 2022-07-09 | 2022-07-20 | 5 | 5 | 2 | Anadia | Portugalia | |
9 | 2022-07-25 | 2022-08-03 | 1 | 6 | 2 | Zieleniec | Polska | |
10 | 2022-08-07 | 2022-08-11 | 1 | 5 | 2 | Pruszków | Polska | |
11 | 2022-08-12 | 2022-08-21 | 5 | 4 | 2 | Tel-Aviv | Izrael | |
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA U23 KOBIETY (TRENERKA PAULINA BRZEŹNA BENTKOWSKAI) | ||||||||
1 | 2022-05-25 | 2022-05-31 | 4 | 6 | 3 | Kijów | Ukraina | |
2 | 2022-07-01 | 2022-07-14 | 5 | 6 | 4 | Anadia | Portugalia | |
3 | 2022-07-20 | 2022-07-26 | 4 | 6 | 3 | Pannonhalma | Słowacja. Wegry | |
4 | 2022-08-22 | 2022-08-30 | 4 | 6 | 3 | Toscana | Włochy | |
5 | 2022-09-05 | 2022-09-14 | 4 | 6 | 3 | Sittard-Geleen | Holandia | |
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA U23 MĘŻCZYŹNI (TRENER TOMASZ BROŻYNA) | ||||||||
1 | 2022-03-20 | 2022-03-23 | 1 | 14 | 1 | Warszawa | Polska | |
2 | 2022-03-23 | 2022-03-29 | 4 | 6 | 3 | Gent-Wevelgem | Belgia | |
3 | 2022-04-26 | 2022-05-04 | 4 | 5 | 3 | Karpacki Wyścig Kurierów | Węgry - Polska | |
4 | 2022-05-25 | 2022-05-30 | 4 | 6 | 4 | Orlen Nations Grand Prix | Polska | |
5 | 2022-05-31 | 2022-06-06 | 4 | 6 | 4 | Course de la Paix | Czechy | |
6 | 2022-07-02 | 2022-07-13 | 5 | 6 | 4 | ME Anadia | Portugalia | |
7 | 2022-08-14 | 2022-08-30 | 4 | 6 | 5 | Tour de l'Avenir | Francja | |
8 | 2022-09-12 | 2022-09-28 | 5 | 5 | 3 | MŚ Wollongong | Australia | |
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA JUNIORKI K (TRENERKA PAULINA BRZEŹNA BENTKOWSKA | ||||||||
1 | 2022-03-08 | 2022-03-22 | 2 | 7 | 3 | Kastel Luksic | Chorwacja | |
2 | 2022-03-24 | 2022-03-29 | 4 | 6 | 3 | Wevelgem | Belgia | |
3 | 2022-04-19 | 2022-04-26 | 4 | 6 | 3 | Borsele | Holandia | |
4 | 2022-06-01 | 2022-06-08 | 4 | 6 | 3 | Belgrad | Serbia | |
5 | 2022-07-01 | 2022-07-14 | 5 | 6 | 3 | Anadia | Portugalia | |
6 | 2022-09-06 | 2022-09-13 | 4 | 6 | 3 | Sittard-Geleen | Holandia | |
7 | 2022-09-13 | 2022-09-27 | 5 | 4 | 3 | Wollongong | Australia | |
4 | ||||||||
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA JUNIOR M (TRENER JACEK MORAJKO | ||||||||
1 | 2022-02-23 | 2022-02-25 | 1 | 15 | 1 | Warszawa | Polska | |
2 | 2022-03-24 | 2022-03-29 | 4 | 6 | 3 | GENT – WEVELGEM | Belgia | |
3 | 2022-04-06 | 2022-04-12 | 4 | 6 | 3 | INTERNATIONALE COTTBUSER | Niemcy | |
4 | 2022-05-03 | 2022-05-10 | 4 | 6 | 3 | COURSE DE LA PAIX | Czechy | |
5 | 2022-06-07 | 2022-06-15 | 4 | 6 | 3 | 33. LVM SAARLAND TROFEO | Niemcy | |
6 | 2022-07-02 | 2022-07-13 | 5 | 6 | 3 | ME | Portugalia | |
7 | 2022-08-17 | 2022-08-23 | 4 | 6 | 3 | ONE BELT ONE ROAD | Węgry | |
8 | 2022-08-31 | 2022-09-06 | 4 | 6 | 3 | GP RUEBLILAND | Szwajcaria | |
9 | 2022-09-12 | 2022-09-28 | 5 | 5 | 3 | MŚ | Australia | |
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (TRENER PRZEMEK GIERCZAK) | ||||||||
1 | 2022-03-03 | 2022-03-21 | 2 | 16(10J+6U) | 4 | Trogir | Chorwacja | |
2 | 2022-05-04 | 2022-05-09 | 4 | 8(4J4+U4) | 3 | Albstadt | Niemcy | |
3 | 2022-05-10 | 2022-05-16 | 4 | 16(9J+7U) | 5 | Nove Mesto na Morave | Czechy | |
4 | 2022-06-08 | 2022-06-13 | 4 | 5(U23) | 3 | Leogang | Austria | |
5 | 2022-06-29 | 2022-07-05 | 5 | 8(4J4+U4) | 4 | Anadia | Portugalia | |
6 | 2022-07-06 | 2022-07-11 | 4 | 5(U23) | 3 | Lenzerheide | Szwajcaria | |
7 | 2022-08-15 | 2022-08-23 | 2 | 8(J4+U4) | 4 | Les Gets | Francja | |
8 | 2022-08-24 | 2022-08-30 | 5 | 8 (J4+U4) | 4 | Les Gets | Francja | |
9 | 2022-08-31 | 2022-09-05 | 4 | 5 (U23) | 3 | Val Di Sole | Włochy | |
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO BMX RACING (KOORDYNATOR MACIEJ KUSIŃSKI ) | ||||||||
1 | 2022-03-30 | 2022-04-03 | 1 | 7 | 2 | Nowa Sól/Dzierżoniów | Polska | |
2 | 2022-04-13 | 2022-04-16 | 1 | 7 | 2 | Wodzisław Śląski/Triniec | Polska/CZechy | |
3 | 2022-04-22 | 2022-04-24 | 4 | 6 | 2 | Bohnice | Czechy | |
4 | 2022-04-29 | 2022-05-03 | 1 | 8 | 2 | Lublin | Polska | |
5 | 2022-05-15 | 2022-05-14 | 1 | 6 | 2 | Nisko | Polska | |
6 | 2022-06-10 | 2022-06-12 | 3 | 6 | 2 | Dzierżoniów | Polska | |
7 | 2022-06-22 | 2022-06-26 | 4 | 6 | 2 | Valmiera | Łotwa | |
8 | 2022-07-01 | 2022-07-03 | 3 | 6 | 2 | Nowa Sól | Polska | |
9 | 2022-07-07 | 2022-07-11 | 5 | 4 | 2 | Dessel | Belgia | |
10 | 2022-08-19 | 2022-08-21 | 4 | 6 | 2 | Hranice | Czechy | |
11 | 2022-08-26 | 2022-08-28 | 3 | 6 | 2 | Lublin | Polska | |
12 | 2022-09-02 | 2022-09-04 | 3 | 6 | 2 | Nowa Sól | Polska | |
13 | 2022-09-16 | 2022-09-18 | 4 | 6 | 2 | Brno | Czechy | |
14 | 2022-09-23 | 2022-09-25 | 3 | 6 | 2 | Dzierżoniów | Polska | |
15 | 2022-10-12 | 2022-10-15 | 4 | 6 | 2 | Praga | Czechy | |
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO BMX FREESTYLE (KOORDYNATOR MARCIN OSKIERA) | ||||||||
1 | 2022-03-08 | 2022-03-13 | 2 | 2 | 3 | Eidenhowen | Holandia | |
2 | 2022-04-08 | 2022-04-10 | 1 | 2 | 2 | Białystok | Polska | |
3 | 2022-05-23 | 2022-05-30 | 4 | 2 | 3 | Montpellier | Francja | |
4 | 2022-06-02 | 2022-06-06 | 4 | 2 | 3 | Osijek | Chorwacja | |
5 | 2022-08-06 | 2022-08-07 | 3 | 2 | 2 | Inowrocław | Polska | |
6 | 2022-08-09 | 2022-08-14 | 5 | 2 | 3 | Monachium | Niemcy | |
7 | 2022-09-02 | 2022-09-03 | 3 | 2 | 2 | Nowa Sól | Polska | |
8 | 2022-09-09 | 2022-09-11 | 3 | 2 | 2 | Białystok | Polska | |
9 | 2022-09-23 | 2022-09-25 | 2 | 2 | 3 | Berlin | Niemcy | |
GRUPA SZKOLENIOWA JUNIOR MŁODSZY SZOSA (TRENER MACIEJ STANOWICZ) | ||||||||
1 | 2022-04-06 | 2022-04-11 | 4 | 6 | 2 | Belgia | Belgia | |
2 | 2022-05-04 | 2022-05-08 | 4 | 6 | 3 | Course de la Paix U-17 | Belgia | |
3 | 2022-06-22 | 2022-06-27 | 4 | 6 | 2 | Belgia | Belgia | |
4 | 2022-06-29 | 2022-07-04 | 4 | 6 | 3 | wyścigi klasyczne Belgia | Belgia | |
5 | 2022-07-14 | 2022-07-19 | 2 | 6 | 3 | Banska Bystrica | Słowacja | |
6 | 2022-08-03 | 2022-08-08 | 4 | 6 | 2 | Belgia | Belgia | |
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE JUNIOR MŁODSZY (TRENER MACIEJ JEZIORSKI | ||||||||
1 | 2022-05-11 | 2022-05-15 | 1 | 10 | 3 | Srebrna Góra | Polska | |
2 | 2022-06-10 | 2022-06-11 | 4 | 6 | 2 | Zarnovica | Słowacja | |
3. | 2022-06-30 | 2022-07-02 | 4 | 6 | 2 | Weißenfels | Niemcy | |
4. | 2022-07-29 | 2022-08-07 | 4 | 6 | 3 | Capriasca | Szwajcaria | |
5. | 2022-08-12 | 2022-08-14 | 5 | 6 | 2 | Bedrichov | Czechy |