Data Nazwa Miejsce Ranga Region Pliki Kontakt
24-26.02.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Pruszków PP MAZ
3-5.03.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Eliminacja OOM Pruszków MP MAZ
31.03-2.04.2017 XXXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Szlakiem Bursztynowym - Hellena Tour 2017" woj. łódzkie i wielkopolskie INNE WLK
01.04.2017 XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej Eliminacja OOM Tarnogóra k/ Leżajska (Las Kopecki) MP PKA
02.04.2017 XI Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Żagania Eliminacja do MP w kryterium Żagań MP LUB
02.04.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Rydzyna INNE WLK
08.04.2017 Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "DZIERŻONIÓW 2017" Dzierżoniów MP DLS
08.04.2017 Bike Maraton Miękinia Miękinia INNE DLS
8-9.04.2017 XVI XC MTB "Rusza Peleton" Puchar Polski MTB XCO Eliminacja OOM Białystok MP PDL
01.07.2017 Ogólnopolski wyścig o Bielińską Truskawkę. O Puchar Wójta Gminy Bieliny Bieliny INNE SWI
02.07.2017 Ogólnopolski wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Strawczyn po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza Strawczyn INNE SWI
09.04.2017 XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich" Memoriał Romana Ręgerowicza Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu 2017 Sobótka INNE DLS
01.05.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Daleszyce INNE SWI
21.05.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Kielce INNE SWI
04.06.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Piekoszów INNE SWI
01.07.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Bieliny INNE SWI
30.04.2017 XXXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie gm. Chrząstowice woj. opolskie INNE OPO
12-14.04.2017 Ogólnopolskie zawody w kolarstwie torowym, Puchar Polski w kolarstwie torowym dla juniorów i juniorek Pruszków PP MAZ
22.04.2017 Bike Maraton Zdzieszowice Zdzieszowice INNE OPO
22.04.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Warszawa Wilanów INNE MAZ
22-23.04.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Grudziądz - Warlubie - Świecie MP KPO
22-23.04.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Zamość MP LUL
22-23.04.2017 Diverse Downhill Contest Wisła Stożek PP SLA
29-30.04.2017 Hard Downhill League Wierchomla PP MAL
30.04.2017 10. Lubelski Festiwal Rowerowy, Eliminacja OOM, Puchar Polski XCO Lublin MP LUL
29.04-2.05.2017 UCI Karpacki Wyścig Kurierów POL/HUN UCI MAL
30.04.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Żerków INNE WLK
30.04-3.05.2017 UCI Puchar Prezydenta Grudziądza Grudziądz UCI KPO
01.05.2017 29. Memoriał Andrzeja Trochanowskiego Baboszewo UCI MAZ
1-3.05.2017 44. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych po ziemi kluczborskiej i oleskiej im. Mieczysława Godzwona, o Puchar Prezydenta RP ziemia kluczborska i oleska INNE OPO
02.05.2017 18 Memoriał Romana Siemińskiego Raciąż UCI MAZ
03.05.2017 XXII Memoriał Edmunda Groszewskiego Eliminacja MP w kryterium ulicznym dla kobiet Lubawa MP WMA
04.05.2017 Kryterium "Gold Lion of Legnica" Legnica INNE DLS
5-7.05.2017 CCC Tour - Grody Piastowskie Legnica UCI DLS
06.05.2017 Bike Maraton Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój PP DLS
6-7.05.2017 Ogólnopolski Wyścig Młodzików i Żaków, Eliminacja OOM, Puchar Polski w kolarstwie szosowym Gostyń MP WLK
07.05.2017 Invest-Park Górale na Start Wałbrzych UCI DLS
11-14.05.2017 XIV Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" powiat Myszkowski i Zawierciański INNE SLA
13.05.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Kraków PP MAL
14.05.2017 Puchar Prezydenta Zielonej Góry, Eliminacja do Olimpiady Młodzieży MTB ZIelona Góra INNE LUB
14.05.2017 45 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa MP SLA
14.05.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Żary INNE LUB
17-21.05.2017 Bałtyk Karkonosze Tour Kołobrzeg - Karpacz UCI DLS
20.05.2017 Bike Maraton Wisła Wisła INNE SLA
25.02.2017 Puchar Wójta Gminy Stryszów Stryszów INNE MAL
04.03.2017 Puchar Burmistrza Kęt - Mistrzostwa Małopolski Kęty INNE MAL
20-21.05.2017 Hard Downhill League Kasina - Śnieżnica PP MAL
20-22.05.2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Pruszków MP MAZ
21.05.2017 47. Kryterium w Wieluniu Wieluń INNE LOD
26-28.05.2017 XXXV 4 etapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce 2017 Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym Juniorów Szczyrzyc MP MAL
27.05.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Gdańsk PP POM
27-28.05.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym, Eliminacja OOM Łódź MP LOD
28.05.2017 "Nestle Fitness Tour de Toruń" - o Puchar Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego Toruń MP KPO
28.05.2017 Puchar Szlaku Solnego Puchar Wójta Gminy Spytkowice Spytkowice MP MAL
30.05-3.06.2017 61. Międzynarodowy Wyścig Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im. Płk. Skopenko Zamość INNE LUL
31.05.2017 O Puchar Mariana Formy Kielce UCI POL
1-4.06.2017 Szlakiem Walk Majora Hubala Końskie UCI SWI
02.06.2017 IV Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowa Darłowo MP ZPO
3-4.06.2017 XX Edycja Pucharu Polski w kolarstwie kobiet Wicie Jarosławiec MP ZPO
03.06.2017 Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB Race Jelenia Góra UCI DLS
3-4.06.2017 Memoriał Joachima Halupczoka Niwki - Turawa - Szczedrzyk MP OPO
08.06.2017 34. Kryterium o Złoty Pierścień Krakowa Kraków INNE MAL
9-11.06.2017 Tour of Małopolska Kraków UCI MAL
10.06.2017 VI Puchar Burmistrza Białej w kolarstwie górskim Biała UCI OPO
10-11.06.2017 XXXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski Puchar Polski konkurencje olimpijskie w kolarstwie szosowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Koziegłowy, Pińczyce MP SLA
17.06.2017 Grand Prix Doliny Baryczy Żmigród-Milicz XXVII Memoriał Grundmanna i Wizowskiego Milicz - Żmigród UCI DLS
17.06.2017 Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie Ludwikowice Kłodzkie INNE POL
17.06.2017 Puchar Szlaku Solnego "IV Puchar Burmistrza Gminy Tuchów" Siedliska - Lubaszowa INNE MAL
17-18.06.2017 Memoriał Tomka Jakubowskiego Chrzypsko Wielkie MP WLK
17-18.06.2017 Wyścig kolarski po Ziemi Lubartowskiej Kopanina, Serniki INNE LUL
18.06.2017 5. Międzynarodowy Wyścig KORONA KOCICH GÓR Trzebnica UCI DLS
21-25.06.2017 Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Gdynia - Krokowa MP POM
25-26.06.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Szczecin MP ZPO
24-25.06.2017 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich Raszków MP WLK
25.06.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Kargowa INNE LUB
25.06.2017 III Wyścig MTB im. Zbyszka Strzałkowskiego Oborniki Śląskie INNE DLS
28.06-1.07.2017 UCI Wyścig Solidarności i Olimpijczyków Łódź UCI LOD
30.06-1.07.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Strzelce Krajeńskie MP LUB
30.06-2.07.2017 Grand Prix Poland Pruszków UCI MAZ
02.07.2017 Mistrzostwa Polski BMX Racing Nowa Sól MP LUB
14-15.08.2017 IV Wyścig Szosowy o Memoriał im. Edwarda Dudzińskiego Krynki INNE PDL
02.07.2017 Kryterium Uliczne "Ognia i Czarów" Strzelce Krajeńskie MP LUB
02.07.2017 Międzynarodowy Wyścig Warszawa - Łódź Łódź INNE LOD
7-9.07.2017 XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS Kobyla Góra - Ludwików - Droszew INNE WLK
08.07.2017 Bike Maraton Szklarska Poręba Szklarska Poręba UCI DLS
8-9.07.2017 41. Ogólnopolski Wyścig Kolarski o "Wielką Nagrodę Bełchatowa" 4 Memoriał Kazimierza Jasińskiego Bełchatów INNE LOD
09.07.2017 X Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka Koło INNE WLK
09.07.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Strzelce Krajeńskie INNE LUB
12-13.07.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowy Dwór Mazowiecki MP MAZ
13-16.07.2017 24 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej" powiaty Łaski i Zduńskowolski INNE LOD
19.08.2017 55 Puchar MON Wysokie Mazowieckie UCI MAZ
20.08.2017 43 Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka" Bełchatów INNE LOD
14-16.07.2017 Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim Warszawa MP MAZ
15-16.07.2017 Diverse Downhill Contest Mistrzostwa Polski w kolarstwie zjazdowym do ustalenia MP SLA
20-23.07.2017 XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Niemien" Białystok-Sokółka-Grodno Miasto Białystok, Powiat Sokółka, województwo podlaskie, Miasto Grodno i woj. grodzieńskie (Białoruś) INNE PDL
15.08.2017 19 Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Kórnika 48 Wielki Festyn Rowerowy dla dzieci Kórnik-Rynek INNE WLK
22.07.2017 Tyskie Kryterium Szosowe Fiata Tychy MP SLA
23.07.2017 Szosowe Kryterium Kolarskie Memoriał Kazimierza Gazdy Pszczyna MP SLA
23.07.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa MP MAZ
26-29.07.2017 60 Dookoła Mazowsza Mazowsze UCI MAZ
29.07-4.08.2017 Tour de Pologne Kraków UCI MAZ
5-6.08.2017 Mistrzostwa Polski MTB XCE Eliminator 2017 Lublin MP LUL
05.08.2017 VIII Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Gruczna Gruczno MP KPO
06.08.2017 XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski - Memoriał Wojciecha Paducha Kijewo Królewskie INNE KPO
06.08.2017 Puchar Szlaku Solnego Puchar Wójta Gminy Jabłonka Orawka - wyciąg narciarski INNE MAL
06.08.2017 Bike Maraton Obiszów Obiszów INNE DLS
06.08.2017 VIII Memoriał Stanisława Królaka Warszawa UCI MAZ
12.08.2017 Memoriał Henryka Łasaka Sucha Beskidzka UCI MAL
13.08.2017 Puchar Uzdrowisk Karpackich Jedlicze UCI PKA
10-13.08.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Pruszków MP MAZ
01.04.2017 Cierpice 2017 Cierpice INNE KPO
15-16.07.2017 Międzynarodowy Wyścig Kolarski - 1 Memoriał Andrzeja Kamińskiego Lublin INNE LUL
23.04.2017 Kolarska Liga UKS - Świecie nad Osą Świecie nad Osą INNE KPO
16-18.06.2017 LUBELSKA VUELTA Parczew INNE LUL
01.05.2017 VIII Memoriał Janusza Żebrowskiego Świecie INNE KPO
02.05.2017 Liga UKS Płużnica-Lisewo 2017 Płużnica INNE KPO
13.05.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Świecie nad Osą Świecie nad Osą INNE KPO
27.05.2017 I Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Obrowo Łążyn II INNE KPO
20.05.2017 Puchar Wójta Gminy Zbójno Zbójno INNE KPO
08.04.2017 Rowerowa wiosna - Rudnik Rudnik INNE KPO
15.07.2017 XIV Otwarte Mistrzostwa Lubelskiego Towarzystwa Cyklistów w jeździe indywidualnej na czas Jastków k. Lublina INNE LUL
15.07.2017 IV WYŚCIG LEGIONÓW JASTKÓW INNE LUL
16-17.08.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu Zamość – Kalinowice INNE LUL
19.08.2017 Wyścig kolarski po Ziemi Lubartowskiej – 3 ETAP Michów INNE LUL
10-11.06.2017 IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski O PUCHAR WÓJTA GMINY GRUTA Gruta – Łasin - Słup INNE KPO
17.06.2017 Kryterium uliczne o puchar Akademii Michała Kwiatkowskiego „Copernicus’’ Toruń, ul. Pera Jonssona INNE KPO
24.06.2017 Kolarska Liga "Szlakiem UKS" - Młyniec Młyniec INNE KPO
25.06.2017 Mistrzostwa Województwa, Liga UKS Świętosław Świętosław INNE KPO
01.07.2017 II Kryterium Uliczne - O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RYPIN Rypin INNE KPO
02.07.2017 Rogóźno - Kolarska Liga - Szlakiem UKS Rogóźno, gm. Grudziądz INNE KPO
04.08.2017 IV Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Grudziądza Grudziądz INNE KPO
20.08.2017 O Puchar Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Wielkie Rychnowo INNE KPO