Data Nazwa Miejsce Ranga Region Pliki Kontakt
23.09.2018 O Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego Mały Rudnik INNE KPO
22.09.2018 Jazda dwójkami na czas- Robakowo Robakowo INNE KPO
16.09.2018 Puchar Szlaku Solnego - Puchar Burmistrza Rabki-Zdrój Rabka-Zdrój Leśniczówka "Krzywoń" INNE MAL
16.09.2018 Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Jabłonowo Pomorskie INNE KPO
15-16.09.2018 Hard Downhill League 2018 Wisła Stożek INNE SLA
15.09.2018 Puchar Wójta Gminy Brzuze Radzynek INNE KPO
09.09.2018 O Puchar Burmistrza Chełmna Chełmno INNE KPO
09.09.2018 V Maraton Kolarski ATOL-BIKE o Puchar Ministra Sportu i nagrody Burmistrza Kraśnika KRAŚNIK INNE LUL
08.09.2018 LIGA UKS - Świecie nas Osą Świecie nad Osą INNE KPO
08.09.2018 Wyścig Szkółek Kolarskich o Puchar Zbigniewa Piątka Wójta Gminy Piekoszów Piekoszów INNE SWI
02.09.2018 miniPAŁUKI TOUR Żnin INNE KPO
02.09.2018 3 ETAP Po Ziemi Lubartowskiej – KOCK KOCK INNE LUL
01.09.2018 VII Ogólnopolski wyścig CykloOpawy XC - MTB Głuchołazy, PP MTB XCO Głuchołazy INNE OPO
25-26.08.2018 Mistrzostwa Polski w Enduro - "Enduro MTB Series" Srebrna Góra MP DLS
24-26.08.2018 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Walim MP DLS
19.08.2018 2 Memoriał Feliksy Poździk Kulików - Wyspa KULIKÓW INNE LUL
18.08.2018 Puchar Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Wielka Łąka INNE KPO
18.08.2018 2 ETAP Po Ziemi Lubartowskiej – MICHÓW Michów INNE LUL
12.08.2018 Puchar Uzdrowisk Karpackich Jedlicze UCI PKA
12.08.2018 XIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski - Memoriał Wojciecha Paducha Kijewo Królewskie INNE KPO
11.08.2018 IX Międzynarodowe Kryterium Uliczne Nagroda Gruczna, Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym dla Kobiet Gruczno MP KPO
11.08.2018 Memoriał Henryka Łasaka Sucha Beskidzka UCI MAL
11.08.2018 III Maraton MTB Kargula i Pawlaka - Lubomierz Lubomierz INNE DLS
10.08.2018 V Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Grudziądza Grudziądz INNE KPO
10-11.08.2018 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie MTB Wisła MP SLA
7-8.08.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kulików - Wyspa INNE LUL
05.08.2018 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018 Bolesławiec INNE DLS
05.08.2018 O Puchar Prezesa Mostostal Puławy – KRYTERIUM ULICZNE PUŁAWY INNE LUL
05.08.2018 Bike Maraton Obiszów Obiszów UCI DLS
4-5.08.2018 Po Nizinie Ciechocińskiej Ciechocinek INNE KPO
22.07.2018 XXXVIII MEMORIAŁ KOLARSKI IM. JÓZEFA KLOCA WILKOŁAZ INNE LUL
22.07.2018 Szosowe Kryterium Kolarskie Memoriał Kazimierza Gazdy Pszczyna MP SLA
20-22.07.2018 DOLNY ŚLĄSK TOUR - Wieloetapowy Wyścig Kolarski Kobiet i Juniorów Młodszych na szosie Wałbrzych INNE DLS
20-22.07.2018 Mistrzostwa Polski XCO/XCR 2018 Mrągowo MP WMA
14.07.2018 Ogólnopolski Wyścig Kolarski w kategorii MASTERS V WYŚCIG LEGIONÓW JASTKÓW INNE LUL
13-15.07.2018 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym Koziegłowy MP SLA
07.07.2018 Ogólnopolski wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Strawczyn po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza Strawczyn INNE SWI
07.07.2018 UCI MTB MARATHON SERIES - Bike Maraton Szklarska Poręba Szklarska Poręba UCI DLS
5-6.07.2018 Puchar Polski Juniorów Młodszych/Juniorek Młodszych - Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na Torze Szczecin MP ZPO
01.07.2018 42 Ogólnopolski Wyścig o Wielką Nagrodę Miasta Bełchatowa, 4 Memoriał Kazimierza Jasińskiego Bełchatów INNE LOD
01.07.2018 Liga UKS Rogóźno Rogóźno INNE KPO
30.06.2018 Puchar Burmistrza Miasta Rypin Rypin INNE KPO
24.06.2018 Mistrzostwa Województwa - Świętosław Świętosław INNE KPO
23.06.2018 Ogólnopolski wyścig o Bielińską Truskawkę. Bieliny INNE SWI
23.06.2018 Liga UKS - Młyniec 2018 Młyniec INNE KPO
22-24.06.2018 Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Ostróda, Grunwald MP WMA
17.06.2018 V Kryterium Uliczne o Memoriał im. Edwarda Dudzińskiego Krynki INNE PDL
17.06.2018 1 ETAP Po Ziemi Ziemi Lubartowskiej – SERNIKI Serniki INNE LUL
16-17.06.2018 Memoriał Tomka Jakubowskiego, Puchar Polski, Eliminacje OOM Chrzypsko Wielkie MP WLK
16.06.2018 Wyścig Szkółek Kolarskich Dolina Opatówki Wilczyce INNE SWI
10.06.2018 III Wyścig Szkółek Kolarskich o Puchar Zbigniewa Piątka Wójta Gminy Piekoszów Piekoszów INNE SWI
9-10.06.2018 XL Ogólnopolski Wyścig Kolarski Puchar Polski konkurencje olimpijskie w kolarstwie szosowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta KoziegłowyPuchar -Polski, Eliminacje OOM Koziegłowy, Pińczyce MP SLA
9-10.06.2018 Puchar Wójta Gminy Gruta Gruta - Łasin - Słup INNE KPO
2-3.06.2018 Memoriał Joachima Halupczoka - Puchar Polski, Eliminacje OOM Niwki - Turawa - Szczedrzyk MP OPO
2-3.06.2018 Puchar Polski Kobiety, Eliminacje OOM Dąbki- Jarosławiec MP ZPO
01.06.2018 V Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowa Darłowo MP ZPO
1-3.06.2018 Wieloetapowy Wyścig Kolarski LUBELSKA VUELTA PARCZEW INNE LUL
31.05.2018 Puchar Mariana Formy Kielce UCI SWI
31.05-3.06.2018 Szlakiem Walk Majora Hubala Końskie UCI SWI
31.05.2018 Wyścig Szkółek Kolarskich o Puchar Mariana Formy Kielce INNE SWI
30.05-2.06.2018 62 Międzynarodowy Wyścig Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej Zamość INNE LUL
27.05.2018 "Nestle Fitness Tour de Toruń" - o Puchar Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego, Eliminacja Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym Toruń MP KPO
27.05.2018 Puchar Wójta Gminy Chełmża Kuczwały INNE KPO
26.05.2018 Puchar Wójta Gminy Obrowo Łążyn II INNE KPO
25-27.05.2018 Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce 2018, Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Szcyrzyc Dobczyce INNE MAL
20.05.2018 Wyscig szkółek kolarskich o Puchar Prezesa MKS "Cyclo-Korona" Kielce Kielce INNE SWI
19.05.2018 4X PRO TOUR Round 2 - Szczawno-Zdrój Szczawno-Zdrój UCI DLS
19.05.2018 Puchar Wójta Gminy Zbójno Działyń INNE KPO
19-20.05.2018 Puchar Polski, Eliminacja OOM Strzelce Krajeńskie MP LUB
16-20.05.2018 Bałtyk - Karkonosze Tour Kołobrzeg-Karpacz UCI DLS
12.05.2018 Liga UKS - Świecie nad Osą Świecie nad Osą INNE KPO
12.05.2018 Bike Maraton Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój INNE DLS
11-13.05.2018 CCC Tour - Grody Piastowskie Legnica UCI DLS
11-13.05.2018 XV Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" Powiat Myszkowski i Zawierciański INNE SLA
11-13.05.2018 Puchar Polski w kolarstwie torowym, eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wrocław MP DLS
06.05.2018 46 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa INNE SLA
5-6.05.2018 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Zamość MP LUL
5-6.05.2018 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Gostyń MP WLK
5-5.05.2018 Mistrzostwa Polski BMX w jeździe indywidualnej na czas, PP BMX #1 Dzierżoniów MP DLS
5-6.05.2018 Diverse Downhill Contest Wisła - Stożek PP SLA
03.05.2018 II Wyścig Szkółek Kolarskich o Puchar Dariusza Meresińskiego Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce Daleszyce INNE SWI
03.05.2018 XXIII Memoriał Edmunda Groszewskiego Lubawa INNE WMA
01.05.2018 Puchar Akademii Michała Kwiatkowskiego "Copernicus" Toruń INNE KPO
1-3.05.2018 XLV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej im. Mieczysława Godzwona Powiat kluczborski i oleski INNE OPO
29.04.2018 XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie INNE OPO
29.04.2018 IX Memoriał Janusza Żebrowskiego Świecie INNE KPO
29.04.2018 Lubelski Festiwal Rowerowy, PP MTB XCO, Eliminacja OOM Lublin MP LUL
28.04-1.05.2018 UCI Puchar Prezydenta Grudziądza Grudziądz UCI KPO
28.04-3.05.2018 UCI Karpacki Wyścig Kurierów POL/HUN UCI MAL
27.04-1.05.2018 XXI HETMAN TANDEM CUP RACE Lublin UCI LUL
22.04.2018 Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland Sobótka UCI DLS
22.04.2018 Eliminacje do Mistrzostw Polski Kryterium Nowa Ruda 2018 Nowa Ruda MP DLS
21.04.2018 Puchar Wójta Gminy Golub-Dobrzyń Nowogród INNE KPO
17-19.04.2018 Puchar Polski juniorów Pruszków PP MAZ
15-15.04.2018 V Memoriał Eryka Stolarza Chrzanów Mały INNE MAZ
15.04.2018 I Puchar Starosty Powiatu Rypińskiego Rypin INNE KPO
14.04.2018 Cierpice 2018 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kolarstwie Przełajowym Cierpice INNE KPO
13-15.04.2018 XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Szlakiem Bursztynowym - Hellena Tour 2018" woj. łódzkie i wielkopolskie INNE WLK
13-15.04.2018 Puchar Polski juniorów młodszych, Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Pruszków PP MAZ
08.04.2018 XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich" Memoriał Romana Ręgerowicza Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu 2018 Sobótka INNE DLS
07.04.2018 GRAND PRIX GRUDZIĄDZA W PRZEŁAJACH „ROWEROWA WIOSNA” Grudziądz - Rudnik INNE KPO
13-14.01.2018 81 MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM KOZIEGŁOWY WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE Koziegłowy MP SLA
30.12.2017 Kolarski Wyścig Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice 2 Etap wyścigu "Cześć i Chwała Zwycięzcom" z okazji 99 Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego Włoszakowice PP WLK
29.12.2017 Nocny Wyścig Przełajowy Konwa Bike Race o Puchar Prezydenta Miasta Leszno 1 Etap wyścigu "Cześć i Chwała Zwycięzcom" z okazji 99 Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego Leszno INNE WLK
17.12.2017 Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku w kolarstwie przełajowym Białystok PP PDL
10.12.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym Katowice PP SLA
03.12.2017 760 LAT MIASTA GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO II Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym - "Przełaj nad Wartą" Gorzów Wielkopolski PP LUB
26.11.2017 XXIV "Bryksy Cross" w kolarstwie przełajowym Gościęcin PP OPO
25.11.2017 I Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym w Puchar Burmistrza Miasta Toszek Toszek PP SLA
12.11.2017 Międzynarodowy Wyścig w kolarstwie przełajowym Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy - Jacka Ślęczki Memoriał Zygmunta Chmurzewskiego Koziegłowy PP SLA
11.11.2017 Międzynarodowy Wyścig w kolarstwie przełajowym XXI Memoriał Edwarda Pelki Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny - Krzysztofa Dobrzyniewicza Szczekociny PP SLA
05.11.2017 MISTRZOSTWA EUROPY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM Tabor MS POL
05.11.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym Puchar Prezydenta Zielonej Góry Zielona Góra PP LUB
04.11.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Wójta Gminy Żukowice Nielubia PP DLS
3-5.11.2017 PUCHAR ŚWIATA Pruszków INNE POL
29.10.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie PP LUB
28.10.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Wójta Gminy Zwierzyn Zwierzyn INNE LUB
22.10.2017 Puchar Burmistrza Mikołowa i Activlab Mikołów PP SLA
21.10.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Hotelu "ORLE GNIAZDO" w Hucisku, kat. B Hucisko INNE SLA
15.10.2017 Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery Masłońskie INNE SLA
14.10.2017 I Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Wójta Gminy Kluczewsko Kluczewsko PP SWI
14.10.2017 Mistrzostwa Polski w Four Crossie (4X) Puchar Burmistrza m. Szczawno-Zdrój Szczawno-Zdrój MP DLS
13-15.10.2017 Mistrzostwa Polski LZS, Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich Pruszków MP MAZ
08.10.2017 Grand Prix Lubelszczyzny w kolarstwie przełajowym - "Godzina w Piekle" Lublin PP LUL
08.10.2017 X Integracyjne Kryterium Asów Lubicz INNE KPO
07.10.2017 Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Bliżyn INNE SWI
7-8.10.2017 Hard Downhill League, Puchar Polski w zjeździe DH MTB 2017 Szczyrk PP SLA
07.10.2017 Bike Maraton Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój INNE DLS
5-8.10.2017 Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym Pruszków MP MAZ
5-6.10.2017 Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich - junior młodszy Pruszków MP MAZ
01.10.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Wolsztyn INNE WLK
30.09.2017 Ogólnopolski Wyścig Kolarski w kategorii MASTERS, o Puchar Wójta Gminy Garbów GARBÓW koło Lublina, ul. Krakowskie Przedmieście 50 INNE LUL
30.09.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Kwidzyn PP POM
30.09.2017 VI Ogólnopolski wyścig CykloOpawy XC Głuchołazy Głuchołazy Zdrój PP OPO
30.09.2017 Mistrzostwa Polski BMX - jazda indywidualna na czas Jasło MP PKA
29.09-1.10.2017 Mistrzostwa Polski dwójek i drużyn gminy Godziesze Wielkie, Opatówek, Brzeziny w powiecie kaliskim MP WLK
24.09.2017 O Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego Mały Rudnik INNE KPO
24.09.2017 Cykl wyścigów w kolarstwie szosowym "O Dębowy Laur" – 1 edycja JANOWSKA PĘTLA Janów koło Chełma INNE LUL
23.09.2017 Jazda Dwójkami na czas - ROBAKOWO 2017 Robakowo INNE KPO
23.09.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Piekoszów INNE SWI
23.09.2017 Bike Maraton Kielce Kielce PP SWI
17-24.09.2017 Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym Bergen MS POL
17.09.2017 Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland Sobótka UCI DLS
17.09.2017 XXXVI Memoriał Kolarski im. Józefa Kloca w Wilkołazie Wilkołaz INNE LUL
16.09.2017 O Puchar Wójta Gminy Brzuze Radzynek INNE KPO
16-17.09.2017 Górale na Start Boguszów-Gorce PP DLS
15-17.09.2017 XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski "PO ZIEMI KONIŃSKIEJ" Memoriał Adama Krajewskiego, Wiesława Paradowskiego, Jerzego Mazura i Stanisława Pawlaka Konin - Kramsk - Ślesin INNE WLK
10.09.2017 Puchar Prezydenta Elbląga Elbląg INNE WMA
10.09.2017 IV Memoriał im. Stanisława Szozdy - Kryterium Uliczne Prudnik INNE OPO
10.09.2017 XXIII Lubawka MTB XC Lubawka INNE DLS
09.09.2017 O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Jabłonowo Pomorskie INNE KPO
09.09.2017 XIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin Imielin INNE SLA
9-10.09.2017 XXXI Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Kirpszy XV Międzynarodowy Memoriał J. Gościłły Sokółka INNE PDL
09.09.2017 Bike Maraton Wałbrzych Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Wałbrzych MP DLS
5-10.09.2017 MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOLARSTWIE GÓRSKIM Cairns MS POL
03.09.2017 Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju Rabka-Zdrój Leśniczówka "Krzywoń" INNE MAL
03.09.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Nowa Sól INNE LUB
03.09.2017 Wyścig kolarski po Ziemi Lubartowskiej w KOCKU KOCK INNE LUL
03.09.2017 IV Maraton Kolarski ATOL-BIKE o Puchar Ministra Sportu i nagrody Burmistrza Kraśnika Kraśnik, Al. Niepodległości 44 INNE LUL
02.09.2017 Puchar Wójta Gminy Golub-Dobrzyń Nowogród INNE KPO
26-27.08.2017 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Wysowa-Zdrój MP MAL
23-27.08.2017 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM Montichiari MS POL
20.08.2017 O Puchar Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Wielkie Rychnowo INNE KPO
20.08.2017 Memoriał im. FELIKSY POŹDZIK w kolarstwie szosowym – KULIKÓW koło Nielisza KULIKÓW INNE LUL
20.08.2017 43 Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka" Bełchatów INNE LOD
19.08.2017 55 Puchar MON Wysokie Mazowieckie UCI MAZ
19.08.2017 Wyścig kolarski po Ziemi Lubartowskiej – 3 ETAP Michów INNE LUL
16-17.08.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu Zamość – Kalinowice INNE LUL
15.08.2017 19 Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Kórnika 48 Wielki Festyn Rowerowy dla dzieci Kórnik-Rynek INNE WLK
14-15.08.2017 IV Wyścig Szosowy o Memoriał im. Edwarda Dudzińskiego Krynki INNE PDL
13.08.2017 Puchar Uzdrowisk Karpackich Jedlicze UCI PKA
12.08.2017 Memoriał Henryka Łasaka Sucha Beskidzka UCI MAL
10-13.08.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Pruszków MP MAZ
06.08.2017 XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski - Memoriał Wojciecha Paducha Kijewo Królewskie INNE KPO
06.08.2017 Puchar Szlaku Solnego Puchar Wójta Gminy Jabłonka Orawka - wyciąg narciarski INNE MAL
06.08.2017 Bike Maraton Obiszów Obiszów INNE DLS
06.08.2017 VIII Memoriał Stanisława Królaka Warszawa UCI MAZ
5-6.08.2017 Mistrzostwa Polski MTB XCE Eliminator 2017 Lublin MP LUL
05.08.2017 VIII Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Gruczna Gruczno MP KPO
04.08.2017 IV Międzynarodowe Kryterium Uliczne - Nagroda Grudziądza Grudziądz INNE KPO
29.07-4.08.2017 Tour de Pologne Kraków UCI MAZ
26-29.07.2017 60 Dookoła Mazowsza Mazowsze UCI MAZ
23.07.2017 Szosowe Kryterium Kolarskie Memoriał Kazimierza Gazdy Pszczyna MP SLA
23.07.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa MP MAZ
22.07.2017 Tyskie Kryterium Szosowe Fiata Tychy MP SLA
20-23.07.2017 XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Niemien" Białystok-Sokółka-Grodno Miasto Białystok, Powiat Sokółka, województwo podlaskie, Miasto Grodno i woj. grodzieńskie (Białoruś) INNE PDL
15-16.07.2017 Diverse Downhill Contest Mistrzostwa Polski w kolarstwie zjazdowym do ustalenia MP SLA
15-16.07.2017 Międzynarodowy Wyścig Kolarski - 1 Memoriał Andrzeja Kamińskiego Lublin INNE LUL
15.07.2017 XIV Otwarte Mistrzostwa Lubelskiego Towarzystwa Cyklistów w jeździe indywidualnej na czas Jastków k. Lublina INNE LUL
15.07.2017 IV WYŚCIG LEGIONÓW JASTKÓW INNE LUL
14-16.07.2017 Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim Warszawa MP MAZ
13-16.07.2017 24 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej" powiaty Łaski i Zduńskowolski INNE LOD
12-13.07.2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Nowy Dwór Mazowiecki MP MAZ
09.07.2017 X Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka Koło INNE WLK
09.07.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Strzelce Krajeńskie INNE LUB
08.07.2017 Bike Maraton Szklarska Poręba Szklarska Poręba UCI DLS
8-9.07.2017 41. Ogólnopolski Wyścig Kolarski o "Wielką Nagrodę Bełchatowa" 4 Memoriał Kazimierza Jasińskiego Bełchatów INNE LOD
7-9.07.2017 XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS Kobyla Góra - Ludwików - Droszew INNE WLK
02.07.2017 Rogóźno - Kolarska Liga - Szlakiem UKS Rogóźno, gm. Grudziądz INNE KPO
02.07.2017 Ogólnopolski wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Strawczyn po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza Strawczyn INNE SWI
02.07.2017 Mistrzostwa Polski BMX Racing Nowa Sól MP LUB
02.07.2017 Kryterium Uliczne "Ognia i Czarów" Strzelce Krajeńskie MP LUB
02.07.2017 Międzynarodowy Wyścig Warszawa - Łódź Łódź INNE LOD
01.07.2017 II Kryterium Uliczne - O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RYPIN Rypin INNE KPO
01.07.2017 Ogólnopolski wyścig o Bielińską Truskawkę. O Puchar Wójta Gminy Bieliny Bieliny INNE SWI
01.07.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Bieliny INNE SWI
30.06-1.07.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Strzelce Krajeńskie MP LUB
30.06-2.07.2017 Grand Prix Poland Pruszków UCI MAZ
28.06-1.07.2017 UCI Wyścig Solidarności i Olimpijczyków Łódź UCI LOD
25.06.2017 Mistrzostwa Województwa, Liga UKS Świętosław Świętosław INNE KPO
25-26.06.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Szczecin MP ZPO
25.06.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Kargowa INNE LUB
25.06.2017 III Wyścig MTB im. Zbyszka Strzałkowskiego Oborniki Śląskie INNE DLS
24.06.2017 Kolarska Liga "Szlakiem UKS" - Młyniec Młyniec INNE KPO
24-25.06.2017 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich Raszków MP WLK
21-25.06.2017 Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Gdynia - Krokowa MP POM
18.06.2017 5. Międzynarodowy Wyścig KORONA KOCICH GÓR Trzebnica UCI DLS
17.06.2017 Grand Prix Doliny Baryczy Żmigród-Milicz XXVII Memoriał Grundmanna i Wizowskiego Milicz - Żmigród UCI DLS
17.06.2017 Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie Ludwikowice Kłodzkie INNE POL
17.06.2017 Puchar Szlaku Solnego "IV Puchar Burmistrza Gminy Tuchów" Siedliska - Lubaszowa INNE MAL
17-18.06.2017 Memoriał Tomka Jakubowskiego Chrzypsko Wielkie MP WLK
17-18.06.2017 Wyścig kolarski po Ziemi Lubartowskiej Kopanina, Serniki INNE LUL
17.06.2017 Kryterium uliczne o puchar Akademii Michała Kwiatkowskiego „Copernicus’’ Toruń, ul. Pera Jonssona INNE KPO
16-18.06.2017 LUBELSKA VUELTA Parczew INNE LUL
10.06.2017 VI Puchar Burmistrza Białej w kolarstwie górskim Biała UCI OPO
10-11.06.2017 XXXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski Puchar Polski konkurencje olimpijskie w kolarstwie szosowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Koziegłowy, Pińczyce MP SLA
10-11.06.2017 IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski O PUCHAR WÓJTA GMINY GRUTA Gruta – Łasin - Słup INNE KPO
9-11.06.2017 Tour of Małopolska Kraków UCI MAL
08.06.2017 34. Kryterium o Złoty Pierścień Krakowa Kraków INNE MAL
04.06.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Piekoszów INNE SWI
3-4.06.2017 XX Edycja Pucharu Polski w kolarstwie kobiet Wicie Jarosławiec MP ZPO
03.06.2017 Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB Race Jelenia Góra UCI DLS
3-4.06.2017 Memoriał Joachima Halupczoka Niwki - Turawa - Szczedrzyk MP OPO
02.06.2017 IV Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowa Darłowo MP ZPO
1-4.06.2017 Szlakiem Walk Majora Hubala Końskie UCI SWI
31.05.2017 O Puchar Mariana Formy Kielce UCI POL
30.05-3.06.2017 61. Międzynarodowy Wyścig Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im. Płk. Skopenko Zamość INNE LUL
28.05.2017 "Nestle Fitness Tour de Toruń" - o Puchar Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego Toruń MP KPO
28.05.2017 Puchar Szlaku Solnego Puchar Wójta Gminy Spytkowice Spytkowice MP MAL
27.05.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Gdańsk PP POM
27-28.05.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym, Eliminacja OOM Łódź MP LOD
27.05.2017 I Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Obrowo Łążyn II INNE KPO
26-28.05.2017 XXXV 4 etapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce 2017 Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym Juniorów Szczyrzyc MP MAL
21.05.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Kielce INNE SWI
21.05.2017 47. Kryterium w Wieluniu Wieluń INNE LOD
20.05.2017 Bike Maraton Wisła Wisła INNE SLA
20-21.05.2017 Hard Downhill League Kasina - Śnieżnica PP MAL
20-22.05.2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Pruszków MP MAZ
20.05.2017 Puchar Wójta Gminy Zbójno Zbójno INNE KPO
17-21.05.2017 Bałtyk Karkonosze Tour Kołobrzeg - Karpacz UCI DLS
14.05.2017 Puchar Prezydenta Zielonej Góry, Eliminacja do Olimpiady Młodzieży MTB ZIelona Góra INNE LUB
14.05.2017 45 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa MP SLA
14.05.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Żary INNE LUB
13.05.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Kraków PP MAL
13.05.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Świecie nad Osą Świecie nad Osą INNE KPO
11-14.05.2017 XIV Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" powiat Myszkowski i Zawierciański INNE SLA
07.05.2017 Invest-Park Górale na Start Wałbrzych UCI DLS
06.05.2017 Bike Maraton Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój PP DLS
6-7.05.2017 Ogólnopolski Wyścig Młodzików i Żaków, Eliminacja OOM, Puchar Polski w kolarstwie szosowym Gostyń MP WLK
5-7.05.2017 CCC Tour - Grody Piastowskie Legnica UCI DLS
04.05.2017 Kryterium "Gold Lion of Legnica" Legnica INNE DLS
03.05.2017 XXII Memoriał Edmunda Groszewskiego Eliminacja MP w kryterium ulicznym dla kobiet Lubawa MP WMA
02.05.2017 18 Memoriał Romana Siemińskiego Raciąż UCI MAZ
02.05.2017 Liga UKS Płużnica-Lisewo 2017 Płużnica INNE KPO
01.05.2017 Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich Daleszyce INNE SWI
01.05.2017 29. Memoriał Andrzeja Trochanowskiego Baboszewo UCI MAZ
1-3.05.2017 44. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych po ziemi kluczborskiej i oleskiej im. Mieczysława Godzwona, o Puchar Prezydenta RP ziemia kluczborska i oleska INNE OPO
01.05.2017 VIII Memoriał Janusza Żebrowskiego Świecie INNE KPO
30.04.2017 XXXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie gm. Chrząstowice woj. opolskie INNE OPO
30.04.2017 10. Lubelski Festiwal Rowerowy, Eliminacja OOM, Puchar Polski XCO Lublin MP LUL
30.04.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Żerków INNE WLK
30.04-3.05.2017 UCI Puchar Prezydenta Grudziądza Grudziądz UCI KPO
29-30.04.2017 Hard Downhill League Wierchomla PP MAL
29.04-2.05.2017 UCI Karpacki Wyścig Kurierów POL/HUN UCI MAL
23.04.2017 Kolarska Liga UKS - Świecie nad Osą Świecie nad Osą INNE KPO
22.04.2017 Bike Maraton Zdzieszowice Zdzieszowice INNE OPO
22.04.2017 Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Warszawa Wilanów INNE MAZ
22-23.04.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Grudziądz - Warlubie - Świecie MP KPO
22-23.04.2017 Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacja OOM Zamość MP LUL
22-23.04.2017 Diverse Downhill Contest Wisła Stożek PP SLA
12-14.04.2017 Ogólnopolskie zawody w kolarstwie torowym, Puchar Polski w kolarstwie torowym dla juniorów i juniorek Pruszków PP MAZ
09.04.2017 XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich" Memoriał Romana Ręgerowicza Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu 2017 Sobótka INNE DLS
08.04.2017 Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "DZIERŻONIÓW 2017" Dzierżoniów MP DLS
08.04.2017 Bike Maraton Miękinia Miękinia INNE DLS
8-9.04.2017 XVI XC MTB "Rusza Peleton" Puchar Polski MTB XCO Eliminacja OOM Białystok MP PDL
08.04.2017 Rowerowa wiosna - Rudnik Rudnik INNE KPO
02.04.2017 XI Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Żagania Eliminacja do MP w kryterium Żagań MP LUB
02.04.2017 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Rydzyna INNE WLK
01.04.2017 XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej Eliminacja OOM Tarnogóra k/ Leżajska (Las Kopecki) MP PKA
01.04.2017 Cierpice 2017 Cierpice INNE KPO
31.03-2.04.2017 XXXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Szlakiem Bursztynowym - Hellena Tour 2017" woj. łódzkie i wielkopolskie INNE WLK
04.03.2017 Puchar Burmistrza Kęt - Mistrzostwa Małopolski Kęty INNE MAL
3-5.03.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Eliminacja OOM Pruszków MP MAZ
25.02.2017 Puchar Wójta Gminy Stryszów Stryszów INNE MAL
24-26.02.2017 Puchar Polski w kolarstwie torowym Pruszków PP MAZ