Imię Nazwisko Kategoria Klub
Robert Alochnik Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Filip Bajron Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Tomasz Banach Żak MSR MRĄGOWO
Natalia Bartosiewicz Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mikołaj Blacharz Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mateusz Bogacki Junior Młodszy GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Antoni Break-Kempczyński Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jarosław Byrski Elita BIOTOP MYŚLENICE
Mateusz Chmielnicki Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wojciech Czermak Elita NIEZRZESZONY
Małgorzata Dąbrowska Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zuzanna Dąbrowska Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Dąbrowski Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Dawid Depta Żak SPARK NOWA SÓL
Emilia Fijałkowska Żakini MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Filip Frącewicz Żak SPARK NOWA SÓL
Agnieszka Gacek Orliczka ETI LKKG LUBLIN
Sebastian Gawron Junior ETI LKKG LUBLIN
Mateusz Gigielewicz Młodzik MSR MRĄGOWO
Małgorzata Głogowska Juniorka Młodsza MSR MRĄGOWO
Maciej Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Bogdan Godras Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Emil Gorlicki Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kamil Grenda Elita ETI LKKG LUBLIN
Jakub Hliwa Młodzik SPARK NOWA SÓL
Kacper Jakubas Junior SPARK NOWA SÓL
Andrzej Jamak Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Julia Jusiak Młodziczka ETI LKKG JASTKÓW
Kamil Kamiński Junior GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Alicja Kaucka Elita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Małgorzata Klatka Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Adrian Klincewicz Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Marianna Kolinko Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jakub Kolny Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Adam Komisaruk Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Mateusz Konwiński Młodzik KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
Nikodem Lewakowski Młodzik MSR MRĄGOWO
Kacper Łapiński Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Aleksander Marchwiński Junior Młodszy UKS AQUILA NICE STRYSZÓW
Michał Marel Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Matyjaszczyk Orlik ETI LKKG LUBLIN
Kamil Mazur Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Urszula Mendys Orliczka SPARK NOWA SÓL
Marek Mianowski Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kacper Najda Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Magdalena Nocoń Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kamil Noga Orlik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Piotr Nowacki Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Radosław Obara Junior ETI LKKG LUBLIN
Grzegorz Orzeł Masters ETI LKKG LUBLIN
Franciszek Ostrowski Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Jakub Ostrowski Junior SPARK NOWA SÓL
Maciej Parzych Żak MSR MRĄGOWO
Karol Polewaczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Dominik Poturnicki Żak SPARK NOWA SÓL
Dorota Przęzak Orliczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Igor Ratajczak Młodzik SPARK NOWA SÓL
Alicja Rostkowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maciej Rostkowski Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Sandra Rydzyńska Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Milosz Rząd Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Bartosz Samul Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Tomasz Sawicz Masters ETI LKKG LUBLIN
Nikola Siemienczenko Żakini SPARK NOWA SÓL
Igor Sioch Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jakub Skałecki Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Kajetan Sosnowski Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Antoni Stankiewicz Żak MSR MRĄGOWO
Piotr Stawicki Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Miłosz Stróżek Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Kacper Struzikowski Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Michal Sztembis Masters ETI LKKG LUBLIN
Magdalena Szunert Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Marek Taciak Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Kacper Taraszkiewicz Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Sara Tonder Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Sandra Traczyk Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Natalia Tryler Elita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Dawid Wacławczyk Orlik BIOTOP MYŚLENICE
Adrian Wawer Junior ETI LKKG LUBLIN

WCZYTAJ WIĘCEJ