Kadra Narodowa 2018

Kadra  Akcja Szkoleniowa  Miejsce  Data 
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Rotterdam/Holandia 03-10.01.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 04-15.01.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Teneryfa/Hiszpania 04-18.01.2018
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Teneryfa/Hiszpania 04-18.01.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Majorka/Hiszpania 05-17.01.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 11-14.01.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Gran Canaria/Hiszpania 12-20.01.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Berlin/Niemcy 25-31.01.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 27-30.01.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 29.01-10.02.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 29.01-23.02.2018
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Kopenhaga/Dania 31.01-04.02.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Kopenhaga/Dania 01-06.02.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 02-08.02.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 08-11.02.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Anadia/Portugalia 09-23.02.2018
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Anadia/Portugalia 09-23.02.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 11-23.02.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 23-26.02.2018
Tor sprint kobiet Mistrzostwa Świata Apeldoorn/Holandia 24.02-03.03.2018
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Świata Apeldoorn/Holandia 24.02-06.03.2018
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Świata Apeldoorn/Holandia 24.02-06.03.2018
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Świata Apeldoorn/Holandia 24.02-06.03.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Riva del Garda/Włochy 4-21.03.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Wyścig szosowy Citiglio/Włochy 17-18.03.2018
Tor sprint juniorów Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 10-20.03.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Wyścig szosowy Gent/Belgia 22-25.03.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 03-05.04.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Wyścig szosowy Holandia 05-08.04.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Spała 05-17.04.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 05-17.04.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 09-13.04.2018
Tor średni dystans mężczyzn Wyścig szosowy Kalisz 12-15.04.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Majorka 12-15.04.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 16-18.04.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 18-25.04.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 18-25.04.2018
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Majorka 10-15.04.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Majorka 16-21.04.2018
Tor średni dystans kobiet  Konsultacja  Pruszków 22-24.04.2018
Tor średni dystans mężczyzn  Zgrupowanie  Zieleniec 22-28.04.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek  Wyścig szosowy  Orlova/Czechy 25-29.04.2018
Tor sprint juniorów  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 27-29.04.2018
Tor średni dystans kobiet  Zawody torowe  Prostejov/Czechy 02-06.05.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Prostejov/Czechy 03-05.05.2018
Tor sprint mężczyzn  Zawody torowe  Prostejov/Czechy 03-06.05.2018 
Tor sprint kobiet  Zawody torowe  Prostejov/Czechy 03-06.05.2018 
Tor średni dystans kobiet  Konsultacja  Pruszków 07-08.05.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 07-10.05.2018
Tor sprint mężczyzn  Zgrupowanie szkoleniowe  Pruszków 07-16.05.2018
Tor sprint kobiet  Zgrupowanie szkoleniowe  Pruszków 07-16.05.2018 
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja szkoleniowa  Kalisz 09-13.05.2018
Tor średni dystans kobiet  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 15-19.05.2018
 Tor sprint mężczyzn  Zawody torowe  Dudenhofen/Niemcy 16-22.05.2018
 Tor sprint kobiet  Zawody torowe  Dudenhofen/Niemcy 16-22.05.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 22-23.05.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 24-27.05.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 26.05-14.06.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 26.05-14.06.2018
Tor sprint juniorów Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 26.05-14.06.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy 28.05-14.06.2018
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 03-15.06.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 05-18.06.2018
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 15-18.06.2018
Tor sprint mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 15-18.06.2018
Tor sprint kobiet Zawody torowe Brno/Czechy 15-18.06.2018
Tor sprint juniorów Zawody torowe Brno/Czechy 15-17.06.2018
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Brno/Czechy 16-18.06.2018
 Tor sprint mężczyzn  Konsultacja szkoleniowa Pruszków 18-21.06.2018
 Tor sprint kobiet  Konsultacja szkoleniowa Pruszków 18-21.06.2018 
 Tor sprint juniorów  Konsultacja szkoleniowa Pruszków 18-21.06.2018 
Tor sprint mężczyzn  Zawody torowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2018
Tor sprint kobiet  Zawody torowe  Cottbus/Niemcy 22-25.06.2018
Tor sprint juniorów  Zawody torowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2018
 Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 24-27.06.2018
Tor sprint mężczyzn  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 26-28.06.2018
Tor sprint kobiet  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 26-28.06.2018  
Tor sprint juniorów  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 26-28.06.2018  
Tor sprint mężczyzn Zawody torowe Cottbus/Niemcy 28-30.06.2018
Tor sprint kobiet Zawody torowe Cottbus/Niemcy 28-30.06.2018
Tor sprint juniorów Zawody torowe Cottbus/Niemcy 28-30.06.2018
Tor sprint mężczyzn Konsultacja Pruszków 01-08.07.2018
Tor sprint kobiet Konsultacja Pruszków 01-08.07.2018
Tor sprint juniorów Konsultacja Pruszków 01-08.07.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 03-05.07.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 04-08.07.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Konsultacja Pruszków 05-08.07.2018
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Pruszków 06-08.07.2018
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie Zieleniec 09-19.07.2018
Tor sprint juniorów Zgrupowanie Pruszków 15.07-08.08.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie Pruszków 15-27.07.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 15-27.07.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Kalisz 15-19.07.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 20-24.07.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 23-27.07.2018
Tor średni dystans/szosa juniorów Konsultacja Zieleniec 23-29.07.2018
Tor średni dystans mężczyzn Wyścig Mazowsze 25-28.07.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek Zgrupowanie Zieleniec 26.07-06.08.2018
Tor średni dystans kobiet  Mistrzostwa Europy  Glasgow/GB 28.07-09.08.2018
Tor sprint kobiet Mistrzostwa Europy  Glasgow/GB 28.07-09.08.2018
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Europy  Glasgow/GB 28.07-09.08.2018
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Europy  Glasgow/GB 29.07-09.08.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek  Konsultacja  Pruszków 07-10.08.2018
Tor sprint juniorów  Konsultacja  Aigle/Szwajcaria 09-14.08.2018
Tor średni dystans/szosa juniorek  Mistrzostwa Świata  Aigle/Szwajcaria 11-20.08.2018
Tor średni dystans/szosa juniorów  Mistrzostwa Świata  Aigle/Szwajcaria 11-20.08.2018 
Tor sprint mężczyzn Konsultacja Pruszków 11-16.08.2018
Tor sprint juniorów Mistrzostwa Świata  Aigle/Szwajcaria 15-20.08.2018 
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja  Pruszków 15-18.08.2018
Tor średni dystans kobiet Konsultacja  Pruszków 16-19.08.2018
Tor sprint kobiet Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 17-28.08.2018
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 17-28.08.2018
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 18-28.08.2018
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 19-28.08.2018
Tor sprint juniorów Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 21-28.08.2018
 Tor średni dystans/szosa juniorek  Mistrzostwa Europy  Aigle/Szwajcaria 21-28.08.2018 
Tor średni dystans/szosa juniorów Mistrzostwa Europy Aigle/Szwajcaria 21-28.08.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 1-14.10.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie Pruszków 1-14.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 5-7.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 8-14.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja Pruszków 15-17.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Paryż/Francja 15-22.10.2018
Tor sprint kobiet Puchar Świata Paryż/Francja 15-22.10.2018
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Paryż/Francja 15-22.10.2018
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Paryż/Francja 15-22.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Milton/Kanada 18-22.10.2018
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Milton/Kanada 23-30.10.2018
Tor sprint kobiet Puchar Świata Milton/Kanada 23-30.10.2018
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Milton/Kanada 23-30.10.2018
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Milton/Kanada 23-30.10.2018
Tor sprint kobiet Zgrupowanie COS Cetniewo 06-16.11.2018
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie COS Cetniewo 06-16.11.2018

 

 

Szosa juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Chorwacja 27.02-12.03.2018
Szosa juniorzy Wyścig Belgia 15-18.03.2018
Szosa juniorzy Konsultacja Belgia 19-24.03.2018
Szosa juniorzy Wyścig Belgia 25-26.03.2018
Szosa młodzieżowcy Wyścig Belgia 22-26.03.2018
Szosa młodzieżowcy Wyścig Holandia 04-08.04.2018
Szosa młodzieżowcy Wyścig Kalisz 12-15.04.2018
Szosa juniorzy Wyścig Belgia 18-22.04.2018
Szosa/tor juniorzy Konsultacja Pruszków 25-26.04.2018
Szosa młodzieżowcy Wyścig Polska, Węgry, Słowacja 26.04-4.05.2018
Szosa juniorzy Wyścig Czechy 2-7.05.2018
Szosa juniorzy Wyścig Szwajcaria 22-28.05.2018
Szosa kobiety U23, juniorki Wyścig Szwajcaria 24-28.05.2018
Szosa młodzieżowcy Wyścig Czechy 30.05-4.06.2018
Szosa juniorzy Wyścig Niemcy 5-11.06.2018
Szosa seniorki Konsultacja Warszawa 24-26.06.2018
Szosa juniorzy Konsultacja Pruszków 4-8.07.2018
Szosa juniorzy Wyścig Luksemburg 5-8.07.2018
Szosa juniorzy Mistrzostwa Europy Czechy 9-16.07.2018
Szosa młodzieżowcy Mistrzostwa Europy Czechy 9-16.07.2018
Szosa kobiety U23 Mistrzostwa Europy Czechy 8-16.07.2018
Szosa juniorzy Konsultacja Pruszków 18-20.07.2018
Szosa seniorki Konsultacja Warszawa 17-18.07.2018
Szosa seniorki Zgrupowanie Zakopane 23.07-3.08.2018
Szosa seniorki Mistrzostwa Europy Szkocja 1-10.08.2018
Szosa seniorzy Mistrzostwa Europy Szkocja 3-14.08.2018
Szosa juniorzy Wyścig Belgia 2-6.08.2018
Szosa juniorzy Konsultacja   Pruszków 8-10.08.2018
Szosa juniorzy Wyścig Szwajcaria 29.08-3.09.2018
Szosa juniorzy Mistrzostwa Świata Austria 21-28.09.2018
Szosa juniorki Mistrzostwa Świata Austria 20-29.09.2018
Szosa młodzieżowcy Mistrzostwa Świata Austria 21-30.09.2018
Szosa seniorki Mistrzostwa Świata Austria 23.09-1.10.2018
Szosa seniorzy Mistrzostwa Świata Austria 21.09-1.10.2018


 

Przełaj   Mistrzostwa Świata Valkenburg/Holandia   31.01-05.02.2018
Zjazd  Mistrzostwa Europy Lousa/Portugalia  04.04-09.04.2018
Trial  Mistrzostwa Europy Moudon/Szwajcaria  19.07-23.07.2018
Zjazd  Mistrzostwa Świata Lenzerheide/Szwajcaria  04.09-09.09.2018

 

MTB Elita (Maja Włoszczowska)  zgrupowanie szkoleniowe Benidorm/Hiszpania  10-23.02.2018
MTB Elita  zgrupowanie szkoleniowe Benidorm/Hiszpania  09-21.02.2018
 MTB Elita   Mistrzostwa Europy  Glasgow/Szkocja  02.08-08.08.2019
MTB  Elita  zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy  13.08-24.08.2018
MTB Elita  zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy  26.08-04.09.2018
MTB Juniorzy, Młodzieżowcy wyścig MTB Bedrichov/Czechy  01.07-02.07
MTB Juniorzy, Młodzieżowcy zgrupowanie szkoleniowe Srebrna Góra  03.07-08.07.2018