Akcje Szkoleniowe Kadry Narodowej w 2021 r.

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Przygotowania zawodników kadry narodowej do udziału w igrzyskach olimpijskich oraz przygotowania i udział w mistrzostwach świata i Europy w sportach olimpijskich w 2021 roku
Lp
Data
Nr poz z zał.  nr 1
Liczba osób
Miejsce akcji (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
Lista obsługi i zawodników
OD
DO
zawodnicy
osoby towarzyszące
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYŹNI (ANDRZEJ TOŁOMANOW)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
9
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-02-07
2021-02-21
2
3
3
Fuertaventura
Hiszpania
Lista zawodników 
3.
2021-02-22
2021-03-30
1
9
5
Pruszków
Polska
 
4.
2021-03-19
2021-04-02
2
5
2
Sierra Nevada 
Hiszpania
 
5.
2021-04-07
2021-04-16
1
8
5
Pruszków
Polska
 
6.
2021-04-17
2021-04-26
4
8
4
Puchar Narodów Newport
Wielka Brytania
 
8.
2021-04-27
2021-05-06
1
8
5
Pruszków
Polska
 
9.
2021-05-09
2021-05-17
4
8
4
Puchar Narodów Hong Kong
Chiny
 
10.
2021-05-18
2021-05-26
1
8
5
Pruszków
Polska
 
11.
2021-05-29
2021-06-06
4
6
4
Puchar Narodów Cali
Kolumbia
 
12.
2021-06-07
2021-06-16
1
9
5
Pruszków
Polska
 
13.
2021-06-17
2021-06-28
5
8
4
ME Mińsk 
Białoruś 
 
14.
2021-06-29
2021-07-06
4
3
1
Fiorenzuola 
Włochy 
 
15.
2021-07-09
2021-07-23
1
2
2
Pruszków
Polska
 
16.
2021-10-06
2021-10-18
5
7
3
MŚ Ashgabat
Turkmenistan
 
17.
2021-11-05
2021-11-17
1
7
4
Pruszków
Polska
 
18.
2021-12-01
2021-12-14
1
7
4
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MĘŻCZYZN (IGOR KRYMSKI)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
6
4
Pruszkow
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-02-07
2021-02-21
2
5
4
Fuerteventura
Hiszpania
Lista zawodników 
3.
2021-02-22
2020-04-16
1
6
5
Pruszków
Polska
 
4.
2021-04-17
2021-04-26
4
5
4
Puchar Narodów New Port
Wielka Brytania
 
5.
2021-04-19
2021-04-26
4
1
1
Tokyo
Japonia
 
6.
2021-04-27
2021-05-06
1
6
4
Pruszków
Polska
 
7.
2021-05-07
2021-05-17
4
5
4
Puchar Narodów Hong Kong
Hong Kong
 
8.
2021-05-18
2021-05-26
1
6
4
Pruszków
Polska
 
9.
2021-05-27
2021-06-06
4
5
4
Puchar Narodów Cali
Kolumbia
 
10.
2021-06-07
2021-06-16
1
6
4
Pruszków
Polska
 
11.
2021-06-17
2021-06-28
5
5
4
ME Mińsk 
Białoruś
 
12.
2021-07-09
2021-07-23
2
5
4
Brisbane
Australia
 
13.
2021-08-16
2021-08-22
1
6
4
Cetniewo
Polska
 
14.
2021-09-01
2021-10-05
1
6
4
Pruszków
Polska
 
15.
2021-10-06
2021-10-18
5
5
4
Aszchabad
Turkmenistan
 
16.
2021-11-01
2021-11-13
1
6
4
Pruszków
Polska
 
17.
2021-11-29
2021-12-11
1
6
4
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT KOBIET (DANIEL MESZKA)
1.
2021-01-02
2021-01-18
1
5
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-01-24
2021-02-11
1
4
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
3.
2021-02-14
2021-02-28
2
3
3
Do ustalenia
Hiszpania
Lista zawodników 
4.
2021-03-07
2021-03-11
1
4
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
5.
2021-03-13
2021-04-01
1
3
2
Spała
Polska
 
6.
2021-04-08
2021-04-19
1
3
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
7.
2021-04-20
2021-04-26
4
2
1
Tokio
Japonia
 
8.
2021-04-19
2021-04-26
4
3
1
Puchar Narodów Newport
Wielka Brytania
 
9.
2021-05-01
2021-05-08
1
3
3
Spała
Polska
 
10.
2021-05-09
2021-05-17
4
3
3
Puchar Narodów Hong Kong
Chiny
 
11.
2021-05-20
2021-05-29
1
3
3
Spała
Polska
 
12.
2021-05-30
2021-06-07
4
3
3
Puchar Narodów Cali
Kolumbia
 
13.
2021-06-08
2021-06-18
1
3
3
Pruszków
Polska
 
14.
2021-06-19
2021-06-28
5
4
3
ME Mińsk
Białoruś
 
15.
2021-07-01
2021-07-21
1
3
3
Pruszków
Polska
 
16.
2021-09-01
2021-09-14
1
3
3
Pruszków
Polska
 
17.
2021-09-20
2021-10-08
1
3
3
Pruszków
Polska
 
18.
2021-10-09
2021-10-18
5
4
3
MŚ Ashgabat
Turkmenistan
 
19.
2021-11-08
2021-11-19
1
3
3
Pruszków
Polska
 
20.
2021-12-01
2021-12-13
1
3
3
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
2021-01-30
2021-02-13
2
5
4
Torrevieja
Hiszpania 
Lista zawodników 
2.
2021-02-23
2021-02-27
1
5
5
Pruszków 
Polska
 
3.
2021-03-20
2021-04-06
2
5
4
Teide
Hiszpania 
Lista zawodników
 
5.
2021-04-11
2021-04-14
1
4
1
Pruszków 
Polska
Lista zawodników
 
6.
2021-04-14
2021-04-19
4
4
3
Gent
Belgia
Lista zawodników
 
7.
2021-05-02
2021-05-06
4
8
5
Prostejov
Czechy 
 
8.
2021-05-09
2021-05-17
4
5
4
Puchar Narodów Hong Kong
Chiny 
 
9.
2021-06-01
2021-06-07
4
5
4
Puchar Narodów Cali
Kolumbia
 
10.
2021-06-20
2021-06-28
5
5
4
ME Mińsk
Białoruś
 
11.
2021-06-30
2021-07-05
4
5
3
Fiorenzuola
Włochy
 
12.
2021-07-07
2021-07-19
1
4
5
Pruszków 
Polska
 
13.
2021-08-18
2021-08-22
4
6
4
Presov
Słowacja 
 
14.
2021-08-27
2021-08-31
4
6
4
Prostejov
Czechy 
 
15.
2021-09-01
2021-09-19
2
6
5
Do ustalenia
Turcja 
 
16.
2021-09-24
2021-10-07
1
8
5
Pruszków 
Polska
 
17.
2021-10-08
2021-10-18
5
5
5
MŚ Ashgabat
Turkmenistan
 
18.
2021-11-07
2021-11-18
1
7
5
Pruszków
Polska
 
19.
2021-12-05
2021-12-16
1
7
5
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORKI (MARIUSZ MAZUR)
1
2021-01-04
2021-01-25
2
6
2
Zgrupowanie kondycyjne
Teneryfa
Lista zawodników 
2
2021-05-10
2021-05-31
2
3
4
Zgrupowanie wysokogórskie
Teneryfa/Andora/Sierra N.
 
3
2021-07-11
2021-07-13
1
2
3
Konsultacja IO Warszawa
Polska 
 
4
2021-09-08
2021-09-12
5
6
4
Mistrzostwa Europy
Włochy
 
5
2021-09-19
2021-09-26
5
7
4
Mistrzostwa Świata
Belgia
 
       GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORZY (PIOTR WADECKI)
1.
2021-06-14
2021-06-20
3
5
1
Mistrzostwa Polski
Polska
 
2.
2021-08-08
2021-08-15
3
7
3
Tour de Pologne
Polska
 
3.
2021-09-08
2021-08-12
5
6
6
Mistrzostwa Europy
Włochy
 
4.
2021-09-18
2021-09-26
5
6
6
Mistrzostwa Świata
Belgia
 
       GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (OSICKI KORNEL)
1.
2021-03-04
2021-03-16
4
4
3
Alanya
Turcja
Lista zawodników
 
2.
2021-03-30
2021-04-09
4
5
3
Salamina 
Grecja 
 
3.
2021-06-27
2021-07-05
4
2
2
Les Gets (PŚ)
Francja 
 
4.
2021-08-10
2021-08-17
5
3
2
Novi Sad (ME)
Serbia 
 
5.
2021-08-18
2022-08-24
2
3
2
Val di Sole (MŚ)
Włochy 
 
6.
2021-08-25
2021-08-30
5
3
2
Val di Sole (MŚ)
Włochy 
 
       GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (MAJA WŁOSZCZOWSKA)
1
2021-01-05
2021-02-07
2
1
3
Gran Canaria 
Hiszpania
 Lista zawodników 
2
2021-02-12
2021-02-27
2
1
4
La Nucia 
Hiszpania
Lista zawodników 
3
2021-04-01
2021-04-28
2
1
4
Sierra Nevada
Hiszpania 
 
4
2021-06-15
2021-07-01
2
1
4
Par Arsinal 
Andorra
 
5
2021-07-12
2021-07-25
2
1
5
Tokio
Japonia 
 
6
2021-08-10
2021-08-17
4
1
4
Novi Sad
Serbia
 
7
2021-08-18
2021-08-24
2
1
5
Val di Sole 
Włochy 
 
8
2021-08-25
2021-08-30
5
1
5
Val di Sole 
Włochy 
 
9
2021-09-21
2021-10-01
2
1
4
Elba
Włochy 
 

 

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Program dofinansowania zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży w 2021 roku
Lp
Data
Nr poz z zał.  nr 1
Liczba osób
Miejsce akcji (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
Lista obsługi i zawodników
OD
DO
zawodnicy
osoby towarzyszące
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT JUNIOR (DANIEL MESZKA)
1.
2021-02-15
2021-02-24
1
10
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-03-10
2021-03-30
1
10
3
Pruszków
Polska
 
3.
2021-05-27
2021-07-30
4
7
4
Cottbus
Niemcy
 
4.
2021-06-01
2021-06-21
1
8
3
Spała
Polska
 
5.
2021-07-01
2021-07-14
1
8
3
Pruszków
Polska
 
6.
2021-07-23
2021-08-11
1
8
4
Pruszków
Polska
 
7.
2021-08-12
2021-08-23
5
7
4
ME Do ustalenia
Do ustalenia
 
8.
2021-08-29
2021-09-06
5
7
4
Kair
Egipt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MŁODZIEŻOWCY K (DANIEL MESZKA)
1.
2021-01-24
2021-02-11
1
1
0
Pruszków
Polska
 
2.
2021-02-14
2021-02-28
2
2
0
Do ustalenia
Hiszpania
 
3.
2021-03-13
2021-04-01
1
2
1
Spała
Polska
 
4.
2021-04-08
2021-04-19
1
2
0
Pruszków
Polska
 
5.
2021-05-01
2021-05-08
1
2
1
Spała
Polska
 
6.
2021-05-20
2021-05-29
1
3
1
Spała
Polska
 
7.
2021-06-08
2021-06-18
1
3
0
Pruszków
Polska
 
8.
2021-07-01
2021-07-14
1
3
0
Pruszków
Polska
 
9.
2021-07-23
2021-08-11
1
4
2
Pruszków
Polska
 
10.
2021-08-12
2021-08-23
5
4
3
ME DO USTALENIA
Do ustalenia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MŁODZIEŻOWCY M (IGOR KRYMSKI)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
2.
2021-02-01
2021-02-21
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
3.
2021-03-08
2021-03-28
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
4.
2021-05-04
2021-05-07
4
4
2
Prostejov
Czechy
 
5.
2021-05-08
2021-05-26
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
6.
2021-05-27
2021-05-30
4
4
2
Cottbus
Niemcy
 
7.
2021-05-31
2021-06-12
1
4
3
Zakopane
Polska
 
8.
2021-06-21
2021-08-11
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
9.
2021-08-12
2021-08-23
5
4
3
MME TBC
TBC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA JUNIORZY (WALDEMAR CEBULA)
1
2021-03-25
2021-03-30
4
6
3
Wevelgen
Belgia
 
2
2021-04-08
2021-04-13
4
6
3
Roubaix
Francja
 
3
2021-05-04
2021-05-10
4
6
4
Terezin
Czechy
 
4
2021-06-07
2021-06-14
4
6
3
Gerscheim
Niemcy
 
5
2021-07-27
2021-08-01
4
6
3
Grodno
Białoruś
 
6
2021-08-11
2021-08-17
4
6
3
Watersley
Holandia
 
7
2021-08-18
2021-08-22
4
6
3
Budapeszt
Węgry
 
8
2021-09-01
2021-09-05
4
6
3
Lenzburg
Szwajcaria
 
9
2021-09-06
2021-09-13
5
6
3
Trento
Włochy
 
10
2021-09-19
2021-09-26
5
6
3
Leuwe
Belgia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚR. DYST. MŁODZIEŻÓWKI  (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
2021-03-09
2021-03-19
1
6
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-04-09
2021-04-14
1
6
4
Pruszków
Polska
 
3.
2020-07-20
2020-07-23
4
6
3
Prostejow
Czechy 
 
4.
2021-06-13
2021-06-19
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
5.
2021-06-30
2021-07-05
4
4
2
Fiorenzuola 
Włochy 
 
6.
2021-07-11
2021-07-17
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
7.
2021-08-17
2021-08-21
4
4
2
Presov
Słowacja 
 
8.
2021-08-27
2021-08-31
4
4
2
Prostejow 
Czechy 
 
9.
2021-09-02
2021-09-15
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
10.
2021-09-16
2021-09-25
5
6
4
M.M.Europy 
Do ustalenia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚR. DYST. MŁODZIEŻOWCY (ANDRZEJ TOŁOMANOW)
1.
2021-03-01
2021-03-07
1
5
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-03-16
2021-03-25
1
6
3
Pruszków
Polska
 
3.
2021-04-05
2021-04-09
1
6
3
Pruszków
Polska
 
4.
2021-04-14
2021-04-20
4
6
3
Gent
Belgia 
 
5.
2021-04-23
2021-05-02
1
6
3
Pruszków
Polska
 
6.
2021-05-03
2021-05-07
4
6
3
Prostejov
Czechy
 
7.
2021-05-08
2021-05-15
1
6
3
Pruszków
Polska
 
8.
2021-05-30
2021-06-12
1
6
3
Zakopane
Polska
 
9.
2021-06-28
2021-07-07
4
6
3
Fiorenzuola 
Włochy 
 
10.
2021-07-18
2021-07-26
4
6
3
Pordenone
Włochy 
 
11.
2021-08-04
2021-08-11
1
6
3
Pruszków
Polska
 
12.
2021-08-12
2021-08-24
5
6
3
do ust MME Tor
do ust MME Tor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR/SZOSA JUNIORKI (MARCIN ADAMÓW)
1
2021-01-18
2021-01-20
1
10
2
Pruszków
Polska
 
2
2021-01-29
2021-01-31
1
10
3
Pruszków
Polska
 
3
2021-02-12
2021-02-14
1
10
3
Pruszków
Polska
 
4
2021-05-04
2021-05-06
1
10
3
Pruszków
Polska
 
5
2021-07-01
2021-07-04
1
10
3
Pruszków
Polska
 
6
2021-07-16
2021-07-29
1
8
2
Zieleniec
Polska
 
7
2021-08-03
2021-08-05
1
6
2
Pruszków
Polska
 
8
2021-08-10
2021-08-13
1
6
3
Pruszków
Polska
 
9
2021-08-14
2021-08-22
5
6
3
ME tor do ustalenia
ME tor do ustalenia
 
10
2021-08-14
2021-08-26
1
6
2
Zieleniec
Polska
 
11
2021-08-29
2021-09-06
5
6
3
Kair
Egipt
 
12
2021-09-03
2021-09-05
4
6
3
P.N. Watersley Clasic Sittard
Holandia
 
13
2021-09-07
2021-09-12
5
6
3
Trentino
Włochy
 
14
2021-09-14
2021-09-18
2
4
3
konsultacja MŚ do ustalenia
Belgia
 
15
2021-09-19
2021-09-26
5
4
3
MŚ Szosa 
Belgia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR JUNIOR (JERZY ŚWINOGA)
1
2021-01-19
2021-01-21
1
12
3
Pruszków
Polska
 
2
2021-03-20
2021-03-22
1
8
3
Pruszków
Polska
 
3
2021-04-13
2021-04-15
1
12
3
Pruszków
Polska
 
4
2021-06-24
2021-06-30
1
6
3
Zieleniec
Polska
 
5
2021-07-07
2921-07-09
1
5
3
Pruszków
Polska
 
6
2021-07-10
2021-07-14
5
5
3
Anadia
Portugalia
 
7
2021-07-18
2021-07-20
4
7
2
Brno
Czechy
 
8
2021-09-01
2021-09-06
5
5
3
Kair
Egipt
 
9
2021-11-24
2021-11-26
1
8
3
Pruszków
Polska
 
10
2021-12-19
2021-12-22
1
8
3
Pruszków
Polska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŻOWCY M (TOMASZ BROŻYNA)
1.
2021-03-29
2021-03-31
1
11
1
Konsultacja Warszawa
Polska
 
2.
2021-04-06
2021-04-12
4
6
3
Ronde van Vlaanderen Beloften
Belgia
 
3.
2021-05-24
2021-05-31
3
6
4
Orlen Nations Grand Prix
Polska
 
4.
2021-06-01
2021-06-07
4
6
4
Course de la Paix G.P.Jeseniky
Czechy
 
5.
2021-06-16
2021-06-20
4
6
1
Mistrzostwa Polski
Polska
 
6.
 2021.08.01
2021-08-07
3
6
3
Wyścig Przyjażni Polsko-Ukraińskiej
Polska/Ukraina
 
7.
2021-08-08
2021-08-09
1
6
1
Konsultacja Warszawa
Polska
 
8.
 2021.08.10
2021-08-24
2
6
4
Tour de I Avenir
Francja
 
9.
 2021.08.27
2021-09-01
5
5
3
Karpacki Wyścig Kurierów
 Polska
 
10.
 2021.09.06
2021-09-14
5
7
4
Mistrzostwa    Europy
Włochy
 
11.
2021-09-17
2021-09-27
5
5
3
Mistrzostwa Świata
Belgia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŻÓWKI  (MARIUSZ MAZUR)
1.
2021-04-29
2021-05-02
4
6
4
Gracia Orlova/Orlova
CZECHY
 
2.
2021-07-02
2021-07-05
4
6
4
Tour de Femnin
CZECHY
 
3.
2021-09-07
2021-09-12
4
6
4
Mistrzostwa Europy
WŁOCHY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE K+M (PRZEMYSŁAW GIERCZAK)
1.
2021-04-19
2021-04-24
1
24
3
Szczyrk 
Polska 
 
2.
2021-05-06
2021-05-11
4
4
2
Albstadt 
Niemcy 
 
3.
2021-05-11
2021-05-17
4
12
4
Nowe Mesto na Morave 
Czechy 
 
4.
2021-05-27
2021-05-30
4
8
3
Brno 
Czechy 
 
5.
2021-06-15
2021-06-16
1
8
1
Warszawa 
Polska 
 
6.
2021-08-09
2021-08-16
5
8
4
Novi Sad
Serbia 
 
7.
2021-08-17
2021-08-30
5
8
4
Val di Sole 
Włochy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA BMX K+M (ANDRZEJ KRAMARCZYK)
1
2021-01-22
2021-01-24
1
5
2
Dzierżoniów/Wodzisław
Polska
 
2
2021-01-29
2021-01-31
1
6
2
Kraków/Stryszów
Polska
 
3
2021-02-05
2021-02-07
1
6
2
Kraków/Stryszów
Polska
 
4
2021-02-19
2021-02-21
1
6
2
Zakrzów + okoliczne tory
Polska
 Lista zawodników
5
2021-03-26
2021-03-28
1
5
2
Zakrzów + okoliczne tory
Polska
 
6
2021-03-05
2021-03-07
1
5
2
Dzierżoniów/Wodzisław lub inna m. w zal. od pogody
Polska
 
7
2021-03-12
2021-03-14
1
6
2
Warszawa
Polska
 Lista zawodników
8
2021-03-19
2021-03-21
1
6
2
Wodzisław lub Nisko
Polska
 
9
2021-03-25
2021-03-28
4
6
2
Praga
Czechy
 
10
2021.04.16
2021-04-18
1
6
2
Lublin
Polska
 
11
2021-04-23
2021-04-24
4
6
2
Tryniec
Czechy
 
12
2021-04-29
2021-05-03
4
5
2
Werona
Włochy
 
13
2021-05-07
2021-05-09
1
6
2
Nisko
Polska
 
14
2021-05-14
2021-05-17
4
6
2
Praga
Czechy
 
15
2021-05-20
2021-05-23
4
5
2
Papendale
Holandia
 
16
2021-05-28
2021-05-30
1
6
2
Wodzisław
Polska
 
17
2021-06-02
2021-06-06
4
6
2
PE Valmiera
Łotwa
 
18
2021-06-11
2021-06-13
4
5
2
Opawa
Czechy
 
19
2021-07-22
2021-07-29
1
7
3
Wodzisław zaw. W Jaseniku
Polska
 
20
2021-07-02
2021-07-06
1
7
3
Nowa Sól
Polska
 
21
2021-07-07
2021-07-12
5
6
3
ME
Belgia
 
22
2021-07-27
2021-07-29
1
6
3
Zakrzów
Polska
 
23
2021-08-13
2021-08-16
4
6
2
Berlin
Niemcy
 
24
2021-11-19
2021-11-21
2
5
2
Senkvice
Słowacja
 
25
2021-12-17
2021-12-19
2
5
2
Senkvice
Słowacja