30 Czerwca 2022
REPREZENTACJA POLSKI NA MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY W KOLARSTWIE SZOSOWYM
Reprezentacja Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym (Portugalia, Anadia 07-10.07.2022)
MIX U23 jazda na czas:
1.Mateusz Gajdulewicz HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
2.Kacper Gieryk HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
3.Dominika Włodarczyk ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
4.Paulina Pastuszek TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
rezerwa:
5.Kamila Mróz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jazda indywidualna na czas Juniorów:
1.Dominik Ratajczak UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
2.Marek Kapela HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI NDM
Start wspólny Juniorów:
1.Dominik Ratajczak UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
2.Marek Kapela HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI NDM
3.Hubert Grygowski UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
4.Michał Żelazowski A.S.D. YOUNG BIKERS TEAM BALMAMION
5.Kajetan Wąsowicz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
6.Filip Gruszczyński GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jazda indywidualna na czas Juniorki:
1.Anna Długaś LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
2.Malwina Mul KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Start wspólny Juniorki:
1.Anna Długaś LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
2.Malwina Mul KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
3.Agata Kowalska UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
4.Aleksandra Grudzińska LKS BASZTA GOLCZEWO
5.Barbara Cywińska MEDISEPT MAYDAY TEAM
6.Marta Marek CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Indywidualna jazda na czas U23 Mężczyźni:
1.Kacper Gieryk HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
2.Mateusz Gajdulewicz HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Start wspólny U23 Mężczyźni:
1 Damian Papierski VOSTER ATS TEAM
2.Kacper Gieryk HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
3.Mateusz Gajdulewicz HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
4.Kacper Smreczek TELCO'M ON CLIMA
5.Kamil Szymacha LKS BASZTA GOLCZEWO
6.Michał Pomorski HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Jazda indywidualna na czas U23 Kobiety:
1.Paulina Pastuszek TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
2.Kamila Mróz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Rezerwa:
3.Dominika Włodarczyk ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Start wspólny U23 Kobiety:
1.Paulina Pastuszek TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
2.Kamila Mróz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
3.Dominika Włodarczyk ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
4.Natalia Krześlak TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
5.Sara Prusińska KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA