10 Sierpnia 2022
REPREZENTACJA POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY ELITY W MONACHIUM - NIEMCY
Polski Związek Kolarski przedstawia skład reprezentacji na Mistrzostwa Europy Elity, które odbędą się w Monachium (Niemcy) w dniach:
kolarstwo BMX Freestyle: 11.08-13.08.2022
kolarstwo torowe: 11.08-16.08.2022
kolarstwo szosowe: 14.08-21.08.2022
kolarstwo górskie: 19.08-20.08.2022
SZOSA KOBIETY
Start wspólny:
Lach Marta - CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
Skalniak-Sójka Agnieszka - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Pikulik Daria - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Kumięga Karolina - VALCAR – TRAVEL & SERVICE
Jaskulska Marta - LIV RACING XSTRA
Brzeźna Monika - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Jazda indywidualna na czas:
Lach Marta - CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
Skalniak-Sójka Agnieszka - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
SZOSA MĘŻCZYŹNI
Start wspólny:
Bodnar Maciej - TOTALENERGIES
Maciejuk Filip - BAHRAIN - VICTORIOUS
Aniołkowski Stanisław - BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
Banaszek Norbert - HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Banaszek Alan - HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Stosz Patryk - KLUB SPORTOWY HERAKLES
Benedetti Cesare - BORA -HANSGROHE
Jazda indywidualna na czas:
Bodnar Maciej - TOTALENERGIES
Maciejuk Filip - BAHRAIN - VICTORIOUS
KOLARSTWO GÓRSKIE:
Gorycka Paula - Struby Strüby-BiXS Team
Wojtyła Gabriela - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Podgórska Aleksandra - KROSS-ORLEN CYCLING TEAM
Czabok Klaudia - WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Wawak Bartłomiej - KROSS-ORLEN CYCLING TEAM
Łukasik Krzysztof - JBG-2 CRYOSPACE
Helta Filip - KROSS -ORLEN CYCLING TEAM
BMX FREESTYLE:
Kowalczyk Maksymilian - DOMIN SPORT
TOR SPRINT KOBIET:
Łoś Urszula - ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Karwacka Marlena - KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
Sibiak Nikola - KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
TOR SPRINT MĘŻCZYŹNI
Rudyk Mateusz - ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Sarnecki Rafał - ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Rajkowski Patryk - UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK.
TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIET
Pikulik Daria - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Pikulik Wiktoria - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Płosaj Nikol - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Szalińska Tamara - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Wankiewicz Olga - ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW
Wielowska Nikola - KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
Lorkowska Patrycja - TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYZN
Rudyk Bartosz - SANTIC WIBATECH
Staniszewski Daniel - HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Banaszek Alan HRE - MAZOWSZE SERCE POLSKI
Majewski Kacper - GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Pszczolarski Wojciech - TUFO PARDUS PROSTĔJOV