Alks Stal Grudziądz

Drużyna PZKol/RZKol
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Sportowców 1-3, 86-300 Grudziądz
Szosa | Tor | Przełaj

Zawodnicy:

Imię Nazwisko Kategoria
Szymon Badalewski Młodzik
Kacper Bartnik Junior Młodszy
Roksana Bąkowska Młodziczka
Igor Becker Młodzik
Kaja Bonas Juniorka
Marcel Chabowski Młodzik
Zuzanna Chylińska Juniorka
Gracjan Dąbrowski Junior
Przemysław Deręgowski Junior
Daria Dębicka Młodziczka
Dariusz Dębicki Młodzik
Tomasz Dobrzyński Junior
Natalia Głowacka Juniorka Młodsza
Klaudia Grabowska Młodziczka
Amelia Gratowska Juniorka Młodsza
Agata Groszewska Młodziczka
Kacper Hinz Junior Młodszy
Sebastian Hinz Młodzik
Nikola Jankowska Juniorka Młodsza
Julia Jaśniewska Juniorka Młodsza
Paweł Jurek Młodzik
Aleksander Kasprowicz Młodzik
Oliwia Kępczyńska Juniorka Młodsza
Weronika Kondracka Młodziczka
Wiktoria Kowalska Młodziczka
Nikodem Kucharski Młodzik
Wiktor Kurek Junior Młodszy
Aleksander Kwiatkowski Młodzik
Damian Kwiatkowski Junior
Radosław Laskowski Junior
Radosław Matuszewski Młodzik
Wiktoria Maziarska Juniorka Młodsza
Jakub Mielewski Młodzik
Wiktoria Milda Juniorka
Kacper Murgała Młodzik
Seweryn Olech Młodzik
Tomasz Ossowski Młodzik
Daria Ostrycharz Młodziczka
Adam Pawłowski Junior
Zuzanna Pchełka Juniorka
Igor Pietrzak Młodzik
Eliza Rabażyńska Juniorka Młodsza
Michał Rząca Junior
Michalina Rzeszot Młodziczka
Karolina Sęk Juniorka Młodsza
Urszula Sipko Juniorka Młodsza
Miłosz Słupczewski Młodzik
Sebastian Sulkowski Młodzik
Rozalia Szularecka Młodziczka
Marcin Szymański Junior
Maja Tracka Juniorka
Adam Troczyński Młodzik
Karolina Urban Juniorka
Natalia Walecka Juniorka Młodsza
Agata Waśniowska Młodziczka
Marta Waśniowska Juniorka Młodsza
Igor Włodarczyk Junior Młodszy
Julia Włodarczyk Juniorka
Adam Wojciechowski Młodzik
Julia Zdunek Juniorka Młodsza
Kamil Zieliński Junior Młodszy
Mikołaj Sęk Młodzik
Natalia Szarszewska Żakini
Aleksandra Bąkowska Żakini
Aneta Boryczka Żakini
Mateusz Fiałkowski Młodzik
Jakub Florkowski Kategorie dzieciece BMX
Nikodem Górski Młodzik
Roksana Groszewska Żakini
Jakub Izbrant Młodzik
Nikodem Karczewski Żak
Szymon Kozak Młodzik
Weronika Łepek Młodziczka
Kamil Łukaszewski Kategorie dzieciece BMX
Ewa Maciąg Żakini
Wiktor Ochocki Młodzik
Marcin Orczyk Żak
Małgorzata Pyszora Żakini
Kamil Ryszczyk Młodzik
Filip Szczepaniak Młodzik
Kacper Wolski Kategorie dzieciece BMX
Oliwia Bogusz Żakini
Alex Szwejkowski Żak
Bogusław Gniuchowski Młodzik
Sebastian Knapp Młodzik
Mariusz Gąsiorowski Cyklosport
Kacper Jabłoński Junior Młodszy
Artur Pajer Masters
Weronika Westfalewska Juniorka
Maciej Wiliński Junior
Bogusz Głąbiński Cyklosport
Robert Włodarczyk Masters
Dawid Kaniecki Masters
Patryk Kwiatkowski Junior
Patrycja Zomkowska Żakini
Zofia Zomkowska Żakini
Filip Pilkiewicz Żak
Agata Kowalska Żakini
Mariusz Szymański Kategorie dzieciece BMX
Natalia Troczyńska Żakini
Maja Witkowska Żakini
Szczepan Łukasik Junior Młodszy

Obsługa:

Imię Nazwisko Funkcja
Wiesław Młodziankiewicz Trener
Waldemar Chyliński Trener
Roman Jagielski Trener
Agnieszka Komorowska Trener
Robert Komorowski Trener
Ewa Włodarczyk Instruktor